Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: 12.c1.a5 kaon

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kadir1234 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    uydu bi kapatıp açam dedim 31 kanal kaldı usta bitek türksat tanıtım çekiyo diğerleri sinyal yok
    arkadaşım kaon team yazılımında cıhazı bır fabrıka ayarlrına alaman gereıo sen cıhazı bır resetle ondan sonra aynı işlemlerı yap.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Thor'u Sakarya'dan 90 cm paslı çanak, 0,4 db lnb ile arıyorum. Bulamıyorum. Tam 4 saat uğraştım. Yok.... Anında bulunabilen uydular. Türksat, hotbird. astra 1kr fazla uğraşmadan anında buluyorum. Diğer uyduları bulamıyorum. (Sirius, thor, eurobird vb...uydular). 3 uydu dışında fazla uğraşmadan bulunabilecek uyduları sıralarsanız sevinirim....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gizemli77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Thor'u Sakarya'dan 90 cm paslı çanak, 0,4 db lnb ile arıyorum. Bulamıyorum. Tam 4 saat uğraştım. Yok.... Anında bulunabilen uydular. Türksat, hotbird. astra 1kr fazla uğraşmadan anında buluyorum. Diğer uyduları bulamıyorum. (Sirius, thor, eurobird vb...uydular). 3 uydu dışında fazla uğraşmadan bulunabilecek uyduları sıralarsanız sevinirim....
    Sirius ve eutelw3 uydusu hotbirdin 6 derece sagında.Hotbird bulunduguna göre siriusa cevirirken hafif yere megimli cevirmen lazım.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri