Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: DigiLine Yazılımlarla İlgili Tüm Sorunlar Buraya (Lütfen başka konu açmayınız)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı koparkok Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    onlarıda denedim kaon emusuz olanınıda ama hiç biri yayınları açmıyor menüde gözüküyor ama açılmıyor sayın serkan yılmaz
    Modulde sorun olamazmı? kaon tabanlılarda modul tanımama sorunu olmazda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Modulde sorun olamazmı? kaon tabanlılarda modul tanımama sorunu olmazda
    sdragon 2200 de sorunsuz çalışıyor arkadaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

60040 dcız yazılım yüklemeyi gösterirseniz sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cagatay77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    60040 dcız yazılım yüklemeyi gösterirseniz sevinirim
    Bu konuya iyi bakın Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ek 60040 d ve ek 60040 dcı uydu alıcılarıma ntv nin ispanya maçlarını izlemem için ne yapmam lazım.yardım lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

biss şifresini girersen açar arkadaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

forumda ve uyduda yeniyim ve acemiyim biss şifresini nasıl giricem tarif edermisin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı FS1972 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    forumda ve uyduda yeniyim ve acemiyim biss şifresini nasıl giricem tarif edermisin.
    sevgili arkadasım yüklediğin yazılımlarda keyler var sadece biss bölümünde 01 identini 02 yap izlersin haydi kolay gelsin saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhabalar elimde kaon dsc 911 12. 03. a5 h/w yazılımlı cihaz var. menü değişikliği amacıyla digiline yapmak istedim ancak uygun h/w li yazılımı atmama rağmen yükleyemedim.ne yapmalıyım. şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yükleyemedim derken ne gibi bir sounla karşılaştınız ve cihazınızın loder bilgisi nedir 2.19 v3 ise yazım yüklemeye 2.19v4 yükleyerek başlamalısınız

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri