Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: DigiLine Yazılımlarla İlgili Tüm Sorunlar Buraya (Lütfen başka konu açmayınız)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

biz yazılımı yüklemeden önce kuru kafayı attık ve yeni versiyon digiline yazılımını atmayı kup 230 ile denedik ama yazılım uygun değil uyarısı aldık ve yükleyemedik h/w doğru idi biz daha önce makinamızı sunny den kaona çevirdik fakat digilineye çeviremedik. yardım ederseniz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ibrahimgozum Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    biz yazılımı yüklemeden önce kuru kafayı attık ve yeni versiyon digiline yazılımını atmayı kup 230 ile denedik ama yazılım uygun değil uyarısı aldık ve yükleyemedik h/w doğru idi biz daha önce makinamızı sunny den kaona çevirdik fakat digilineye çeviremedik. yardım ederseniz...
    cihaz bilgisini yazarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

manuel giriş

arkadaşlar dıgılıne 60040 dcı makinamın açılışı L219 olarak açılıyor.bu makinaya eas promo nun 12140 v 4444 veya 11734 h 3291 otomatik kanal aramasını giriyorum fakat hata veriyor kaydetmiyor.15.01.2007 tarihli yeni yazılımı kup 230 la yükledim gene değişen bişey yok.nerede yanlış yapıyorum yardımcı olurmusunuz.(dıgılıne 60040 d makinamın açılışı L619 bu makinaya eas promo otomatik aramalarını yükleyebildim.15.01.2007 yazılımını bu makinaya henüz yüklemedim.bu makinaya yüklememi tavsiye edermisiniz.)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı FS1972 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar dıgılıne 60040 dcı makinamın açılışı L219 olarak açılıyor.bu makinaya eas promo nun 12140 v 4444 veya 11734 h 3291 otomatik kanal aramasını giriyorum fakat hata veriyor kaydetmiyor.15.01.2007 tarihli yeni yazılımı kup 230 la yükledim gene değişen bişey yok.nerede yanlış yapıyorum yardımcı olurmusunuz.(dıgılıne 60040 d makinamın açılışı L619 bu makinaya eas promo otomatik aramalarını yükleyebildim.15.01.2007 yazılımını bu makinaya henüz yüklemedim.bu makinaya yüklememi tavsiye edermisiniz.)
    kullanmadığınız bir kaç uyduyu siliniz sorun düzelir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam sağol dediğini yaptım kayıt oldu.fakat otomatik arama yaptırınca kanallar gelmedi.L619 açılan makinada belgeseller ve yeni kanallar açılıyor.ama L219 da açılan makinada bu kanallar çıkmıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihaz fabrika çıkışı olarak sunny 1030 dcı sky h/w 12.03. a5 idi. biz bunu kaon dsc 911 az 12. 03. a 5 yaptık. şimdi ise digiline yapmak istiyoruz. ama yapamadık. denediğimizde versiyon uygun değil mesajını aldık. kuru kafayı atmamıza rağmen bu mesajı aldık. şimdi soru şu biz bu cihazı digiline yapamaz mıyız.nasıl yaparız. aşama aşama anlatırsanız sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ibrahimgozum Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cihaz fabrika çıkışı olarak sunny 1030 dcı sky h/w 12.03. a5 idi. biz bunu kaon dsc 911 az 12. 03. a 5 yaptık. şimdi ise digiline yapmak istiyoruz. ama yapamadık. denediğimizde versiyon uygun değil mesajını aldık. kuru kafayı atmamıza rağmen bu mesajı aldık. şimdi soru şu biz bu cihazı digiline yapamaz mıyız.nasıl yaparız. aşama aşama anlatırsanız sevinirim
    Sorun cıkmaması lazım original yazılım atmadan önce bin yazılımıı yuklemeniz gerekmektedir.Bin yazılımını atmadan direk btm atarsanız hata verir
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.sonunda makineyi digiline a çevirmeyi başardık.en son yazılımı attık.ama küçük bir sorum olacak menü kilitli sorunu var. her defasında 4 haneli kodu girmek zorunda mıyız.sistem kurmadan genel kilit i kapalı yapıyorum. ama yine de her seferinde menü kilitli mesajı geliyor.
    yardımcı olursanız seviniriz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım cihazı resetle sorun düzelir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın arkadaşım pek çok kez resetledim ,arka anahtardan da açtım kapattım ama bir türlü halledemedim.teşekkür ederim

Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri