Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: DigiLine Yazýlýmlarla Ýlgili Tüm Sorunlar Buraya (Lütfen baþka konu açmayýnýz)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý koparkok Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    onlarýda denedim kaon emusuz olanýnýda ama hiç biri yayýnlarý açmýyor menüde gözüküyor ama açýlmýyor sayýn serkan yýlmaz
    Modulde sorun olamazmý? kaon tabanlýlarda modul tanýmama sorunu olmazda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Modulde sorun olamazmý? kaon tabanlýlarda modul tanýmama sorunu olmazda
    sdragon 2200 de sorunsuz çalýþýyor arkadaþým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

60040 dcýz yazýlým yüklemeyi gösterirseniz sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cagatay77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    60040 dcýz yazýlým yüklemeyi gösterirseniz sevinirim
    Bu konuya iyi bakýn Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ek 60040 d ve ek 60040 dcý uydu alýcýlarýma ntv nin ispanya maçlarýný izlemem için ne yapmam lazým.yardým lütfen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

biss þifresini girersen açar arkadaþým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

forumda ve uyduda yeniyim ve acemiyim biss þifresini nasýl giricem tarif edermisin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý FS1972 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    forumda ve uyduda yeniyim ve acemiyim biss þifresini nasýl giricem tarif edermisin.
    sevgili arkadasým yüklediðin yazýlýmlarda keyler var sadece biss bölümünde 01 identini 02 yap izlersin haydi kolay gelsin saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

merhabalar elimde kaon dsc 911 12. 03. a5 h/w yazýlýmlý cihaz var. menü deðiþikliði amacýyla digiline yapmak istedim ancak uygun h/w li yazýlýmý atmama raðmen yükleyemedim.ne yapmalýyým. þimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yükleyemedim derken ne gibi bir sounla karþýlaþtýnýz ve cihazýnýzýn loder bilgisi nedir 2.19 v3 ise yazým yüklemeye 2.19v4 yükleyerek baþlamalýsýnýz

Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri