Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: DigiLine Yazýlýmlarla Ýlgili Tüm Sorunlar Buraya (Lütfen baþka konu açmayýnýz)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

biz yazılımı yüklemeden önce kuru kafayı attık ve yeni versiyon digiline yazılımını atmayı kup 230 ile denedik ama yazılım uygun değil uyarısı aldık ve yükleyemedik h/w doğru idi biz daha önce makinamızı sunny den kaona çevirdik fakat digilineye çeviremedik. yardım ederseniz...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ibrahimgozum Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    biz yazýlýmý yüklemeden önce kuru kafayý attýk ve yeni versiyon digiline yazýlýmýný atmayý kup 230 ile denedik ama yazýlým uygun deðil uyarýsý aldýk ve yükleyemedik h/w doðru idi biz daha önce makinamýzý sunny den kaona çevirdik fakat digilineye çeviremedik. yardým ederseniz...
    cihaz bilgisini yazarsanýz daha kolay yardýmcý olabiliriz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

manuel giriþ

arkadaþlar dýgýlýne 60040 dcý makinamýn açýlýþý L219 olarak açýlýyor.bu makinaya eas promo nun 12140 v 4444 veya 11734 h 3291 otomatik kanal aramasýný giriyorum fakat hata veriyor kaydetmiyor.15.01.2007 tarihli yeni yazýlýmý kup 230 la yükledim gene deðiþen biþey yok.nerede yanlýþ yapýyorum yardýmcý olurmusunuz.(dýgýlýne 60040 d makinamýn açýlýþý L619 bu makinaya eas promo otomatik aramalarýný yükleyebildim.15.01.2007 yazýlýmýný bu makinaya henüz yüklemedim.bu makinaya yüklememi tavsiye edermisiniz.)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý FS1972 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar dýgýlýne 60040 dcý makinamýn açýlýþý L219 olarak açýlýyor.bu makinaya eas promo nun 12140 v 4444 veya 11734 h 3291 otomatik kanal aramasýný giriyorum fakat hata veriyor kaydetmiyor.15.01.2007 tarihli yeni yazýlýmý kup 230 la yükledim gene deðiþen biþey yok.nerede yanlýþ yapýyorum yardýmcý olurmusunuz.(dýgýlýne 60040 d makinamýn açýlýþý L619 bu makinaya eas promo otomatik aramalarýný yükleyebildim.15.01.2007 yazýlýmýný bu makinaya henüz yüklemedim.bu makinaya yüklememi tavsiye edermisiniz.)
    kullanmadýðýnýz bir kaç uyduyu siliniz sorun düzelir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam sağol dediğini yaptım kayıt oldu.fakat otomatik arama yaptırınca kanallar gelmedi.L619 açılan makinada belgeseller ve yeni kanallar açılıyor.ama L219 da açılan makinada bu kanallar çıkmıyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihaz fabrika çıkışı olarak sunny 1030 dcı sky h/w 12.03. a5 idi. biz bunu kaon dsc 911 az 12. 03. a 5 yaptık. şimdi ise digiline yapmak istiyoruz. ama yapamadık. denediğimizde versiyon uygun değil mesajını aldık. kuru kafayı atmamıza rağmen bu mesajı aldık. şimdi soru şu biz bu cihazı digiline yapamaz mıyız.nasıl yaparız. aşama aşama anlatırsanız sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ibrahimgozum Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cihaz fabrika çýkýþý olarak sunny 1030 dcý sky h/w 12.03. a5 idi. biz bunu kaon dsc 911 az 12. 03. a 5 yaptýk. þimdi ise digiline yapmak istiyoruz. ama yapamadýk. denediðimizde versiyon uygun deðil mesajýný aldýk. kuru kafayý atmamýza raðmen bu mesajý aldýk. þimdi soru þu biz bu cihazý digiline yapamaz mýyýz.nasýl yaparýz. aþama aþama anlatýrsanýz sevinirim
    Sorun cýkmamasý lazým original yazýlým atmadan önce bin yazýlýmýý yuklemeniz gerekmektedir.Bin yazýlýmýný atmadan direk btm atarsanýz hata verir
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.sonunda makineyi digiline a çevirmeyi başardık.en son yazılımı attık.ama küçük bir sorum olacak menü kilitli sorunu var. her defasında 4 haneli kodu girmek zorunda mıyız.sistem kurmadan genel kilit i kapalı yapıyorum. ama yine de her seferinde menü kilitli mesajı geliyor.
    yardımcı olursanız seviniriz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşım cihazı resetle sorun düzelir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayın arkadaşım pek çok kez resetledim ,arka anahtardan da açtım kapattım ama bir türlü halledemedim.teşekkür ederim

Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri