Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/10 İlkİlk 12345678910 SonSon
96 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 4000-9000 Vulcan Serisi Güncel Softcam (29-06-2010)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nurdan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar 9400vcı ya bu softcam ı nasıl yüklerim. ayrıntılı anlatacak bir link varmı
    PC' den Receiver' a Hazır Kanal Listesi Yüklemek
    Yine her zaman ki gibi, receiver ı kapalı (off) konuma alıyoruz.Yükleme/Kèy Düzenle bölümünden, "Yükleme Modu" seçeneğini işaretliyoruz.
    Yukarıda sol taraftaki Dosya ikonundan "Aç" a tıklıyoruz PC de yerel disk üzerinde bulunan, hazır kanal listesini seçerek "Aç" a basıyoruz.Kanal listesi artık proğrama alınmıştır.

Yükleme bölümünden "Uydu Alıcısına Yükle" seçeneğini işaretliyoruz.Karşımıza gelen bölümden yine, "Yükle" yazana tıklıyoruz.
    PC den receiver a kanal listesi aktarılmaya başlamıştır.

Aktarma işlemi %100 olunca karşımıza bu pencere gelecektir ve receiver display ekranda "END" yazısı belirecektir.Küçük kasa FTA model receiverlarda ise "Yeşil" ışık yanıp sönecektir."Download Success, Reboot Settop Box" evet deyip proğramdan çıkıyoruz.Böylece de PC den hazır kanal listesini receiver a almış bulunuyoruz.Kolay gelsin...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

syn. baldemir bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta ben yeni yazilim atmak istiyorum gm 9400v bu yeni yazilimi??
    ben gecen yil07,2008 yazilim atim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı oktay1987 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta ben yeni yazilim atmak istiyorum gm 9400v bu yeni yazilimi??
    ben gecen yil07,2008 yazilim atim.
    aşağıdaki linkten cihazının modelıne göre uygun yazılımı yükle arkadaşım.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aşağıdaki linkten cihazının modelıne göre uygun yazılımı yükle arkadaşım.

usta bu yazilimi atim gecen sene, ondan beri hic yeni yazilim atmadim yeni yazilim atmak istiyorum varmi yokmu???
    ve bu yukardaki GoldMaster 4000-9000 Vulcan Taban Seriler İçin Softcam Dosyası 20-04-2009

yeni yazilimi acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı oktay1987 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta bu yazilimi atim gecen sene, ondan beri hic yeni yazilim atmadim yeni yazilim atmak istiyorum varmi yokmu???
    ve bu yukardaki GoldMaster 4000-9000 Vulcan Taban Seriler İçin Softcam Dosyası 20-04-2009

yeni yazilimi acaba

ya arkadaşım sana ben link vermişim yazılımların olduğu burdaki dosya softcam dosyası eğer bu yazılımsa ben sana neden yazılımların olduğu linki verıyım yazdığımı okumuyon galiba.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu sofcamlar 9400 cı lara olmuyor değil mi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu sofcamlar 9400 cı lara olmuyor değil mi
    Hayır olmaz 9400 cı Juno model

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Digi Tv 23.04. dosya güncellendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler hocam..

Sayfa 2/10 İlkİlk 12345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri