Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon
72 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: eski siyah beyaz televizyonlar para ediyor(muş)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bendede eski bi radyo var dediginiz gibi cıvalı arayan varsa gelsin antika radyo oki bukadar para veriyolar bu kırizde iyi olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yalşan Haber Olduğu Tvdede çıktı. Ama Hala Millet Tv Arıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Banada soran oluyor diyorum bu haberler yanlış milletimiz dogruyu her zaman red ettigi için aramaya devam etsinler bakalım..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaslar aynen yazıldıgı gıbı kırmızı cıva yanı ıyı ıslerdede kotu ıslerdede kkullanılabılır cunku sınyalı olduruyo artık gerısını hesap edın gecen yıl bı koye gıttık koye arac cıkmıyo 20 25 tane bulduk hepsı lambalı s.b tv ama hıcbırı sınyalı oldurmedı denıldıgı gıbı de ıyı mıktar verıyorlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet arkadaşlar uydu işlerini yaptığım bir spotçu arkadaşın dükkanına geldiler faiş fiyat verip
    sadece televizyonların içini açıp baktılar aradıklarını spotçudaki televizyonlarda bulamayınca televizyonları almadılar fakat yinede 250 tl verip çekip gittiler ya bu adamlar deli yada bizler
    bunun yanında URFALI diye tabir ettiğimiz bazı şahışlar mahalleye gelip demir 1 ytl karşılığında piyasada 400 500 ytl ye alamayacağın eşyaları verip gittiler bu ne iştir ben anlayamadım acaba bizmi safız yoksa onlarmı.Serbestelk@hotmail.com UYDUCU.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunu bende duydum telefon sınyallerını kesmek ıcın kullanıyorlarmıslar.amac bellı koruma aranaların sınyal larını yakalamak ıcın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Daha bulanda olmadı para alanda olmadı herhalde
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Daha bulanda olmadı para alanda olmadı herhalde
    duruma bakarsan dediğin gibi serkan usta SELAMLAR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

halen daha bu muhabbet yapılıyor elde kalmayınca birşey tabiki deyere biner bakalım ne olacak bunu sonu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Değerli ustalar bu siyah beyaz tv hikayesi dir tutturdular gidiyor,ama ne neye yarar kim niye bu kadar para verir arayanlarda bilmiyor.30 yıllık elektronikci anlamış değilim.değerli ustaların dediği gibi 100-150 dolarlık jemmer cıkazı çok iş görür.Saygılar

Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri