Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/8 12345678 SonSon
72 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: eski siyah beyaz televizyonlar para ediyor(muş)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart eski siyah beyaz televizyonlar para ediyor(muş)

arkadaşlar bazıları köy ve kasabalara eski siyah beyaz grundıg marka televizyonlar arıyor yüksek fiyattan alıyorlarmış söylediklerine göre para yapan bu tv lerde cep telefonunu üzerine koyduğun zaman telefon şebeke sinyalini göstermiyormuş.bu konuda bilgisi olanvarmı.?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam sizden duyuyorum böyle bişeyi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hadi siınyalı göstemesın de ne işe yarıyacak onu anlamadım. yok tarihi eser kullnacaklarsa onu bilemem ama hurdacılarda bır dunya var. sadece hurdacılar değil elektronıkçilerın depolarında bıle var.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

doğru diyorsun volkan ustam sinyali kesmesinin amacı neymiş ? herkez sinyal yüksek olsun ister köy yerlerinde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı scandal Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bildiğim duyduğum kadarıyla siyah beyaz tvlerin cep tlfnu şebekesini kesen parçayı illegal yollarda kullanıyolar.Duyduğuma göre mayınların yanına koyup mayın dedektörü tarafından görülmesini engelliyor bu parça.
    alıntıdır...

benim dükkana da gelip arayan çok oldu yüksek miktarda bir fiyata alıyoruz dediler ama işin aslını bilen yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar sinyal kesmesindeki amaç cep telefonu kullanımının yasak olduğu yerlerde (cami,otobüs vs.) cihaza gelen şebeke sinyalini kesmek ve cihazın kullanımını imkansız hale getirmektir.

Eski televizyonlarda bu cihazdan olduğu söylenmektedir. Ve bu parça kullanımı için televizyonların alındığı söyleniyor.

Emin değilim ama galiba doğru bir bilgi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eski löküs grindik tv ve lambalı radyolar.aranıyor.bena günde 3-5 telefon geliyor.arkadaşların dedeği gibi fiarlar cok yüksek 50 miyar gibi.ben inanmıyorum.ama bi dedikodudur gidiyor.hayırlısı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

750 tl ye alıyorlarmış.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şehir efsanesi.
    adam alır jammer olur biter

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar eski tv lerin içinde değerli bir sıvı varmış civa gibi bunun peşinde en başta pkk var sinyal meseleside galiba bizim askerimizin elindeki telsizleri bozmak gibi şeylerde kullanırlar ben elektronıkci olarak böyle tahmin ediyorum banada soran oldu adamların tipine baktım pkklı gibi sakın olaki böyle bir tv varsa devlete verin o pkklı mahlukatlara girmesin

Sayfa 1/8 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri