Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
131 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Kuru Kafa Dosyası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle teşekkür ederim ilginden dolayı. dediğin gibi yaptım kanal kilidi ni açık yaptım fakat küçük bi sorun daha var kanallar 5 10 dakka gibi kısa bi süre açık kalıyo sonra gene kilitleniyo bu neyden olabilir yanlış yüklemedenmi yoksa daha farklı bi sorunumu var?

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yorgun Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle teşekkür ederim ilginden dolayı. dediğin gibi yaptım kanal kilidi ni açık yaptım fakat küçük bi sorun daha var kanallar 5 10 dakka gibi kısa bi süre açık kalıyo sonra gene kilitleniyo bu neyden olabilir yanlış yüklemedenmi yoksa daha farklı bi sorunumu var?
    Aşağıdaki lnklerdeki yazılımlardan birisini yüklediyseniz ve kanal kilidiniz açık ise sseyredebilmeniz lazım. Eğer modül kullanıyorsanız modül ile çakışma yapabilir buna da dikkat edin
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkaslar kafayi yicem yukarida sizin anlattiginiz gibi kuru kafayi yukledim ama sistem bilgisinde hala loader v6.1.9 yaziyo birturlu kanal kilitini acamiyom kuru kafayi yukledikten sonra fisi cekip resetleyin diye yaziyo reset nasil oluyo aletim kaon 511z simdiden tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı yüklerken kupda block retry hatası veriyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cetin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkaslar kafayi yicem yukarida sizin anlattiginiz gibi kuru kafayi yukledim ama sistem bilgisinde hala loader v6.1.9 yaziyo birturlu kanal kilitini acamiyom kuru kafayi yukledikten sonra fisi cekip resetleyin diye yaziyo reset nasil oluyo aletim kaon 511z simdiden tesekkurler
    kanal kilidini açma bölümnde iken recieverin fişini çek ve tak, ilkinde yine açılmazsa aynı işlemi 3-4 defa yap arkadaşım. ben bu yolla açtım kanal kilidini..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar ya kaon 2.19 loederlı ksc 12 c1 a5 cıhaz varda bunda kanal kılıtını acan kuru kafayı yıyo yıne acmıyo sarı mavı yesıl menuuden load defult yapıyorum kapayıp acınca yıne acmıyo naaapmam lazım yardım lutfen ...tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar benim bir sorum olacak. benim cihaz 12.01.A5 hw li bir makine. loader i v219 v3 bunun loaderini yeni programlar için 219 v4 yapmam gerekirmi? gerekirse şu anki loaderden sonra hangi loaderlerle yükseltmem gerekir. veya v219 v3 ün üzerine v219 v4 ü yüklesem olur mu? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı jubilant Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar benim bir sorum olacak. benim cihaz 12.01.A5 hw li bir makine. loader i v219 v3 bunun loaderini yeni programlar için 219 v4 yapmam gerekirmi? gerekirse şu anki loaderden sonra hangi loaderlerle yükseltmem gerekir. veya v219 v3 ün üzerine v219 v4 ü yüklesem olur mu? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

burayı bir inceleyin yükleyebilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim cihazda kaon ksc-511z hwsi=12.01.a5 ve loderi v2.1.9.v3 ben bunu 219v4 yaptım ama bunu yaptıktan sonra cihaza reset atınca eski loaderine geri döndüğünü görüyorum.benim sıkıntım menü kilit vede kanal kilitleri açamamak.kuru kafayı attıktan sonra cihaza reset atmadan yeni yazılımımı yüklemem lazım.teşekkürler.

Sayfa 6/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri