Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/14 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
131 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kuru Kafa Dosyası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

önemli değil sonucu yazarsan dah çok sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar cıhazı 219v4 yaptım yınede kaon yazılımını atamıyorum sebeb ne olabılır cıhazım at 1030 dcı sky bır arkadas eskı yazılım at demıs 11 04 2006 tarıhlı yazılımıda atamıyorum yardım edermısınız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erdeniz45 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar cıhazı 219v4 yaptım yınede kaon yazılımını atamıyorum sebeb ne olabılır cıhazım at 1030 dcı sky bır arkadas eskı yazılım at demıs 11 04 2006 tarıhlı yazılımıda atamıyorum yardım edermısınız
    ilk önce cihazınıza emüsüz kaon yazılımı atın ondan sonra emulu atın yanlız cihazınıza yanlış yazılım atmayın zaten atmaya kalkarsanız hata verir atamazsınız kaon 1030 uyan versiyonu görmedim duymadım
    Konu Simba tarafından (20-06-2006 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şu anda şehir dışında oldugumdan dolayı deneyemedim ve sonucu da bu yüzden bildiremiyorum. Ama mutlaka yazarım...Çok sagol tekrar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Loader serisi kupat sky ile yüklenmez

ayrıca kuru kafayı yani 219 v 4 ü yükleyebilmeniz için makinada en son yüklü loaderin 619 olması lazım....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazım 7010D ve 219 v4 ü yükleyemedim. Yani cihazı açıyorum ama yükleme başlamıyor. Yukarıda kupasky ile önceki loaderi yükleyine demişler ama forumda arama şu an yapılamıyor ve kupasky Sunny 7010D için bir sorun yaratır mı? Son mesajda loader kupasky ile yüklenmez demiş ukas55.Sistem bilgisinde v6.1.6 yazıyor. 619 loaderini ne ile yükleyeceğim?Teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yavuzdilek Nickli Üyeden Alıntı
    Cihazım 7010D ve 219 v4 ü yükleyemedim. Yani cihazı açıyorum ama yükleme başlamıyor. Yukarıda kupasky ile önceki loaderi yükleyine demişler ama forumda arama şu an yapılamıyor ve kupasky Sunny 7010D için bir sorun yaratır mı? Son mesajda loader kupasky ile yüklenmez demiş ukas55.Sistem bilgisinde v6.1.6 yazıyor. 619 loaderini ne ile yükleyeceğim?Teşekkürler...
    Cihazına Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ile loderini yazılım yükler gibi sıra ile yükselt.
    ilk önce kup 230 ile Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ikinci olarak Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. üçünçü olarak Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sonra 619 loderden sonra çihazına BL219V4 yükleyebilirsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok sagol deniyorum hemen...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Denedim herşeyi sizin dediginiz gibi yükledim kanal kilidinide açık konuma getirebiliyorum nihayet! Ancak söylenen tuş kombinasyonu var ya sarı+mavi+yeşil+menu bunu yapmak için sarıya bastığım anda karşıma kanal kilitli diye bir ekran çıkıyor 0000 girince açılıyor. Sebep ne olabilir? Sagolun...

Sayfa 2/14 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri