Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
131 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kuru Kafa Dosyası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tuş kombinasyonunu menüye basarak devam ettirdim karşıma bir liste çıktı.Sonrasında sarı tuşa basıp load default yaptım. Acaba bundan sonra birde güncel emulu yazılım mı atmam lazım çünkü içinde biss listesi yok. Kanal1 i seçince köşede cryptoworks yazısı yanıp sönüyor. Teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yavuzdilek Nickli Üyeden Alıntı
    Tuş kombinasyonunu menüye basarak devam ettirdim karşıma bir liste çıktı.Sonrasında sarı tuşa basıp load default yaptım. Acaba bundan sonra birde güncel emulu yazılım mı atmam lazım çünkü içinde biss listesi yok. Kanal1 i seçince köşede cryptoworks yazısı yanıp sönüyor. Teşekkürler...
    Cihazınıza Güncel yazılımı yükleyiniz.Çihazının Hw bilgisine göre bu linkden yazılım yükleyiniz.HW bilgisini yazarsanız hangi yazılımı yükleyeceginiz konusunda yardımcı olabiliriz.Sunny Cw li biss menülü yazılımın linki.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

H/W: V16.00.A1 yazıyor.
    S/W:V02.00.07
    Sagolun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yavuzdilek Nickli Üyeden Alıntı
    H/W: V16.00.A1 yazıyor.
    S/W:V02.00.07
    Sagolun...
    Sunny 16.00A1 Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ne diyeyim işi gücü bıraktınız bana yardım ediyorsunuz. Cok sagolun sanırım sona yaklaşıyoruz. Bu yükleme programı ile AT-7010DZ_16.00.A1_TK060602zc.btm dosyasını atacağım değil mi cihaza? Teyid almadan bişey yapmayayım demiştim. Çünkü şu ana kadar yardımınızla biryerlere geldim. Birde bundan önceki yazdıklarım sonucunda *.bin uzantılı dosyalar atıyorlardı cihazlara. Bu ise btm ama işlevi sanırım aynı...Doğru mudur? Tekrar teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Menu Kilidini Kapalı Konuma Alınız ..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kilidi kapalı konumda zaten devamlı şifre istediğinden kapatmıştım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

AT-7010DZ_16.00.A1_TK060602zc.btm dosyasını atmUP107 ile atayım mı? Teyid edermisiniz? İlk kez yaptıgımdan kusura bakmayın. Buraya kadar geldikten sonra yanlış birşey yapmayayım...Sagolun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kup türü programla atmup türü programın yüklemesi farklımı? Kup ta fişi takınca downloada otomatik geçiyor ama diğerinde herhangi bir hareket olmadı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tamam yüklüyor...

Sayfa 3/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri