Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
131 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Kuru Kafa Dosyası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yavuzdilek Nickli Üyeden Alıntı
    Tamam yüklüyor...
    Yazılımı yükledikden sonra cihazınıza
    Yazılım yüklendikten sonra kanal kilitinin devreye girmesi için SARI-MAVİ-YEŞİL-MENÜ tuşlarına basarak, *** menüsüne girin ve SARI tuşa bastıktan sonra OK a basın. Cihazınızı arka anahtardan açıp kapattıkdan sonra, kanal kilitli seçenegi aktif hale geliyor ve menuden kanal kilitini açarak emu yu aktif hale getirebilirsiniz.
    buna ragmen kanal 1 açmazsa cihazına günçel *** dosyası yani (Softcam )yükeyiniz. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. *** dosyabını yükleyince keyleri Laod default yapmayınız.Kanal kilidini açmanız yeterlidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

AT-7010DZ_16.00.A1_TK060602zc.btm dosyasını atmUP107 ile atayım mı? Teyid edermisiniz? İlk kez yaptıgımdan kusura bakmayın. Buraya kadar geldikten sonra yanlış birşey yapmayayım...Sagolun...
    BTM uzantılı yazılımlar Atm up 103 veya 107 ile yüklenir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dediginiz gibi yine Kanal1 le ilgili sorun var nba tv açıldı dha açıldı ama bu kanal1 hala açılmıo. artı başka bir sorunumuz daha var. O da şu. Bundan önceki orjinal Sunny yazılımı yüklü iken yaklaşık 144 tane kanal vardı. Bugün bu güncel yazılımı attıktan sonra kanal sayısı 50 civarına düştü ve ulusal kanallardan nerdeyse hiçbiri yok. Ne kanald ne show vb...Aklınıza ilk gelecek ulusal kanallar yani. Şimdi bu türden bir sorun yeni attıgımız yazılımla ilgili olabilir mi? (Öyle görünüyor ama yine de bir bilene sormak lazım.) Bu gibi bir sorun karşısında kanal 1 seyretmek için bunlardan vazgeçmemiz gerekmiyecek değil mi? Ne önerirsiniz? Teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sormayı unuttum bu softcami hangi programla yükleyeceğiz? Sagolun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dediginiz gibi yine Kanal1 le ilgili sorun var nba tv açıldı dha açıldı ama bu kanal1 hala açılmıo. artı başka bir sorunumuz daha var. O da şu. Bundan önceki orjinal Sunny yazılımı yüklü iken yaklaşık 144 tane kanal vardı. Bugün bu güncel yazılımı attıktan sonra kanal sayısı 50 civarına düştü ve ulusal kanallardan nerdeyse hiçbiri yok. Ne kanald ne show vb...Aklınıza ilk gelecek ulusal kanallar yani. Şimdi bu türden bir sorun yeni attıgımız yazılımla ilgili olabilir mi? (Öyle görünüyor ama yine de bir bilene sormak lazım.) Bu gibi bir sorun karşısında kanal 1 seyretmek için bunlardan vazgeçmemiz gerekmiyecek değil mi? Ne önerirsiniz? Teşekkürler...
    Sorularınıza tek tek cevap vereyim
    -cihaza yazılım attıktan sonra kanal sayısı vs seylerle eksilmez ben neredeyse gunde 20 kaon tabanlı cihaza yazılım atıyorum bu tur sorunla karşılaşmadım
    -Kanal 1 zaten son sunny yazılımlarında veya kaon yazılımlarında direk acıyor
    -softcam atmanız için ayrı bir programa ,ihtyac yok zaten soft cam için sunnylere verilen dosyada atma programı var
    sizin sorununuzun ana temel kaynagı arastırmadan direk yazılımlarla veya loaderla bogousarak sorunlarla karşılaşmanız bence forumda ana temelden başlayın sorununuzun halloldugunu göreceksiniz.

iyigeceler
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın Adakoglu benim de bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.kup 300 le yeni yazılım attım fakat cihazdan keyleri girdigimiz program cıkmıyor. sarı.mavi.yeşil.menü tuşlarına basıyorum ekranda hiç bir şey cıkmıyor.cihazım KAON 511 Z 12.01.05 ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER. SOPRANO

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dogru söylüyor olabilirsiniz ama şunu da netleştirmem gerekli ben araştırmadan hiçbirşey yapmadım özellikle de bu konu ile ilgili. Uzun uzun okudum hatta ilgili ilgisiz konuları bile. Amacım bu iş ile ilgili bilgi edinmek ve yapmak. Ama yazılım atmayla başlayan bir kanal kilidi konusunu halletmek için bu forumda birçok mesajım var sizde dahil birçok insan bu konuda bana yardımcı oldu. Bunun içinde sagolun. Yazılım atmadan nasıl atılabileceğini yada atıldıktan sonra neler olabileceğini yapmadan bilmem imkansız. Ben iddia da etmiyorm kanal sayısının yazılımdan dolayı azaldıgını ki orada bu konu ile ilgili bir ihtimal diye düşündüğümü anlattım. Bir bilene sormak lazım diyerek bunu kastettim. Loader yükseltmem gerektiğini kanal kilidinin açılmasının tek yolunun bu oldugunu adakoglu anlattı. Adım adım onun verdiği dosyaları yükleyerek loaderi yükselttim ve diğer işlemleride hatasız yaptım. Buradan edindiğim bilgilerle yanlış yaparsam cihazın başına da birşeyler getirebileceğimi öğrendim. Ama yazışmalardan bu türden can sıkıcı birşeye yol açmadan şükür birşeyler yaptım. O zaman sorun yazılım ile ilgili değil başka birşey. ya loader yada ne bileyim bunun gibi benim bilmediğim bir nokta. Ben bu işi evimdeki receiver için deniyorum. Mutlaka sizin kadar tecrübesi olan biri değilim ama ögrenmeye çalışmakta kaynak bulmakta ancak buradan mümkün. Baştan da başlasam yine bu entrylere geleceğim. Çünkü dedğim gibi lambur lumbur girmedim kaç gün bu foruma birşeyler yazmadan önce okudum belirttiğim gibi. Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok. Benim karşılaştığım sorunla karşılaşmamış olmanız bir daha karşılaşmayacağınız anlamına da gelmiyor. Yıllardır bilgisayar ile ugraşıyorum öyle değişik sorunlar çıkıyor ki karşıma vay be oluyorum bazen. Ondan dolayı bu türden bir yaklaşım öğretici yada bu forumun amacına uygun değil. Saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu arada Kanal1 açılmadı ama NBA tv açılıyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu arada Kanal1 açılmadı ama NBA tv açılıyor. Bunun sebebi ne olabilir?
    Çihazına bu linkdeki sofcamı yükle kanal 1 ok.Yükleme programı dosyanın icerisindedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Adakoglu teşekkürler...Bu son gönderdigin dosyayı denicem.Bu arada aklıma takılan birşeyi soracağım. Senin dedigin tüm işlemleri sorunsuz yaptım.Tekrar sagol.Cihazın sistem bilgisinde 16.00.a1 yazıyor ya mesela bu cihaza benim ilk başta yaptıgım bir yanlıştan dolayı 16.00.c1 ken 16.00.a1 atmış olabilirmiyim?Teşekkürler...

Sayfa 4/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri