Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: CDve DVD yazýcýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart CDve DVD yazýcýlar

deðerli dostlar benim makinede xp sp3 yüklü bende birtane cd yazýcý var birtanede dvd var. cd yazýcým f dvd g olarak görüküyor yani cd birincil olarak ayarladým. fakat birtane cd ye herhangi bir þey yazdýrmak istiyorum hemen dvd açýlýyor oraya cd veya dvd yi istiyor. ben f olarak neroda gösterdiðim halde olmuyor. cd de birtürlü cd yi yazdiramýyorum illa dvd demi yazdýrmalýyým bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. saygýlar sunarým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kablo baðlantýlarýný kontrol edin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý OLDSMAN Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kablo baðlantýlarýný kontrol edin
    benim deðerli dostum bilgin için çok saðolasýn. yazýcýlarýn ikiside aktif çalýþýyor sadece cd yazdýrmak isteyince illaki dvd de yazdýracaksýn diyor cd yazýcýsýný kabul etmiyor cd yi F olarak görüyor dvd yi ise G olarak görüküyor her yolu denedim ben baþaramadým cd raytýrda cd yi velhasýlý yazdýramýyorum. saygýlar sunarým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ya arkadaþým býrak dvd surucu yazsýn cd yý ne fark eder.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo

Alýntý kýlavuzlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    benim deðerli dostum bilgin için çok saðolasýn. yazýcýlarýn ikiside aktif çalýþýyor sadece cd yazdýrmak isteyince illaki dvd de yazdýracaksýn diyor cd yazýcýsýný kabul etmiyor cd yi F olarak görüyor dvd yi ise G olarak görüküyor her yolu denedim ben baþaramadým cd raytýrda cd yi velhasýlý yazdýramýyorum. saygýlar sunarým.
    yazdýrma seçeneklerinizi yeniden yapýlandýrýnýz
    yapýlandýrmanýzdaki seçeneklerde bir hata
    yapýyorsunuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kýlavuzlu arkadaþým cd ve dvd yazýlarýn arkasýnda champer denen ayaklar vardýr hangisini 1.yazýcý olmasýný istiyorsan onunkini master e diðerini slave hanesi tak,ve ana karttan gelen kuþaðýda hangisinin 1. yazýcý olmasýný istiyorsan ilk önce ona daha sonra slave olarak ayarladýðýn yazýcýya baðla sorun kalmaz ben bir ara bu konuda baya uðraþmýþtým pc mühendisi arkadaþtan öðrendim kesin denenmiþtir kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo

Alýntý harkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kýlavuzlu arkadaþým cd ve dvd yazýlarýn arkasýnda champer denen ayaklar vardýr hangisini 1.yazýcý olmasýný istiyorsan onunkini master e diðerini slave hanesi tak,ve ana karttan gelen kuþaðýda hangisinin 1. yazýcý olmasýný istiyorsan ilk önce ona daha sonra slave olarak ayarladýðýn yazýcýya baðla sorun kalmaz ben bir ara bu konuda baya uðraþmýþtým pc mühendisi arkadaþtan öðrendim kesin denenmiþtir kolay gelsin

Arkadaþa söyledim kablo baðlantý ayarlarýnýzý kontrol edin diye ama .....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý harkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    deðerli dostum bak bunu hiç akýl edememiþtim aslýnda çok basit hiç aklýma gelmedi çok saðolasýn saygýlar sunarým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý OLDSMAN Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþa söyledim kablo baðlantý ayarlarýnýzý kontrol edin diye ama .....

benim çok deðerli dostum saðolasýn kablo baðlantýsý deyince champer hiç aklýma gelmedi kusura bakma yinede çok saðolasýn teþekkürler saygýlar sunarým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kýlavuzlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    deðerli dostum bak bunu hiç akýl edememiþtim aslýnda çok basit hiç aklýma gelmedi çok saðolasýn saygýlar sunarým.
    rica ederim bilgi paylaþýlýnca güzeldir aksu nehrinde 16 ayým geçti istihkamda yani KAHRAMANMARAÞA selamlar bi an gözümde tüttü askerliðimi yaptým orada

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri