Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/8 İlkİlk 12345678 SonSon
74 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Trident 5303 usb Appl Hatası düzeltme yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Sağol

Sağol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağolllllllll

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam 5303 cihazımı bir türlü err 8 hatasından kurtaramıyorum f 15 te talılıp kalıyor ilerlemiyor yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart error 8 hatası.

Alıntı digit-ali Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam 5303 cihazımı bir türlü err 8 hatasından kurtaramıyorum f 15 te talılıp kalıyor ilerlemiyor yardım
    Cihazın botun a bak 1.29 ise verdiğim dosyayı içindeki talimata göre yükle
    düzelir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam öncelikle hayırlı bayramlar tesekkür ederim vermiş oldugun yazılım cihazımı actı yoksa bayram sonrası servise gönderecektim cok sagolasın senin gibi ustalara bu forumlarda olması cok iyi saygılarımla.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam trident dsr 5303 cihazımı vermis oldugun bu 5303ROMFLAŞ.rar yazılımla actım acıldıktan sonra cihazımı tvye taktım cihaz bilgisinde boat B 1.25 görünüyor 5303 ün uydudan günceleme yazılımını attım yüklendi cihazımı tv ye taktım 12729 h 30000 u cihaz oto güncelleden güncellettim güncelledi ve kırmızı tusa basıp evet cihaz kapandı ve tekrar alcıldıgında appl de takılı kaldı Trident_DSR_5303_usb_apll.rar (1,04 MB, 131 kez İndirildi) bu yazılımı attım cihaz normale döndü ustam bu 5301 uydudan günceleme yazılımını denedim bu yazılımdada appl takılı kaldı benim cihaza neden olmuyor heriki yazılımda usta yardım..saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 5303 (1.25)boot.

Arkadaşım senin cihazının bot u uydu güncellemeden gelen yazılıma uygun değil
    boot 1.25 olan cihazlara en son yazılım ı aşağıya ekliyorum.Uydudan güncel-
    leme yaparsan yine appl da kalır.
    Loader içinde upgrade aplicattion yazan yerden yükle,kanal listeni at
    başka yapabileceğim bir şey yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkürler ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta uydudan güncelmeden sonra tamam dedimizde dsr 5303 ve dsr 5301 lerde costorme ID uyarısı cıkıyor nedir bu ustam....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Uydu güncelleme.

Alıntı digit-ali Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta uydudan güncelmeden sonra tamam dedimizde dsr 5303 ve dsr 5301 lerde costorme ID uyarısı cıkıyor nedir bu ustam....
    Arkadaşım yukarıdaki mesajımda da belirttiğim gibi,uydudan gelen yazılım versi-
    yonu trident cihazlara uymadığı için,custom id. uyarısı alıyorsunuz.Trident
    cihazların orijinal yazılımlarını çıktıkça siteye yüklüyorum.

Uydu güncelleme işi tridentler için şimdilik bitmiştir.

Sayfa 2/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri