Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
74 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Trident 5303 usb Appl Hatasý düzeltme yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Saðol

Saðol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saðolllllllll

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam 5303 cihazýmý bir türlü err 8 hatasýndan kurtaramýyorum f 15 te talýlýp kalýyor ilerlemiyor yardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart error 8 hatasý.

Alýntý digit-ali Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustam 5303 cihazýmý bir türlü err 8 hatasýndan kurtaramýyorum f 15 te talýlýp kalýyor ilerlemiyor yardým
    Cihazýn botun a bak 1.29 ise verdiðim dosyayý içindeki talimata göre yükle
    düzelir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam öncelikle hayýrlý bayramlar tesekkür ederim vermiþ oldugun yazýlým cihazýmý actý yoksa bayram sonrasý servise gönderecektim cok sagolasýn senin gibi ustalara bu forumlarda olmasý cok iyi saygýlarýmla.....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam trident dsr 5303 cihazýmý vermis oldugun bu 5303ROMFLAÞ.rar yazýlýmla actým acýldýktan sonra cihazýmý tvye taktým cihaz bilgisinde boat B 1.25 görünüyor 5303 ün uydudan günceleme yazýlýmýný attým yüklendi cihazýmý tv ye taktým 12729 h 30000 u cihaz oto güncelleden güncellettim güncelledi ve kýrmýzý tusa basýp evet cihaz kapandý ve tekrar alcýldýgýnda appl de takýlý kaldý Trident_DSR_5303_usb_apll.rar (1,04 MB, 131 kez Ýndirildi) bu yazýlýmý attým cihaz normale döndü ustam bu 5301 uydudan günceleme yazýlýmýný denedim bu yazýlýmdada appl takýlý kaldý benim cihaza neden olmuyor heriki yazýlýmda usta yardým..saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 5303 (1.25)boot.

Arkadaþým senin cihazýnýn bot u uydu güncellemeden gelen yazýlýma uygun deðil
    boot 1.25 olan cihazlara en son yazýlým ý aþaðýya ekliyorum.Uydudan güncel-
    leme yaparsan yine appl da kalýr.
    Loader içinde upgrade aplicattion yazan yerden yükle,kanal listeni at
    baþka yapabileceðim bir þey yok.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkürler ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usta uydudan güncelmeden sonra tamam dedimizde dsr 5303 ve dsr 5301 lerde costorme ID uyarýsý cýkýyor nedir bu ustam....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Uydu güncelleme.

Alýntý digit-ali Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    usta uydudan güncelmeden sonra tamam dedimizde dsr 5303 ve dsr 5301 lerde costorme ID uyarýsý cýkýyor nedir bu ustam....
    Arkadaþým yukarýdaki mesajýmda da belirttiðim gibi,uydudan gelen yazýlým versi-
    yonu trident cihazlara uymadýðý için,custom id. uyarýsý alýyorsunuz.Trident
    cihazlarýn orijinal yazýlýmlarýný çýktýkça siteye yüklüyorum.

Uydu güncelleme iþi tridentler için þimdilik bitmiþtir.

Sayfa 2/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri