Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: bestech bt-302 receiver

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha bestech bt-302 receiver

bende bestech bt-302 marka uydu alıcısı var. Bu cihazın servis menüsüne nasıl gireceğimi bilen varmı. ben ayarladıgın kanalları , favori kanalları fabrika ayarı olarak kayıt etmek istiyorum. yani servis menüsünden cihazın fabrika ayarlarını kullanıcı ayarı olarak ayarlanabiliyor ama ben servis menüsüne nasıl girecegimi bilmiyorum. kodları bilen varsa yazabilirmi. teşekküeler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu konuya bak istersen hocam Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ayrıca senol usta var yarın bakar konuna

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

saol dostum o adrese baktım benim aradılarım orda yok. şenol usta belki bilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevis kod:1234/0786/3472 bunları bi dene ustam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam bu cıhazı hyundai üretior dıe bılıorum su şifreleri bi dene istersen
    direk rakamları tuşla

3472
    1250
    0786
    2290
    0325
    6962

Kullanıcı Bilgi Menüsü

darkdevil uğraştıgın için saol. bu kodlar olmuyor. eskiden vestel uydu alıcısı vardı bende kişisel ayarlarımı favori kanalları fabrika ayarı olarak kayıt yapabiliyordum. belkide bu cihazda servis menüsü yoktur. uydudan güncelleme yapan bi cihaz bu bestech. bütün formlara baktım hatta yabancı formlarada baktım bulamadım. hatta adapazarındaki bütün uydu alıcısı tamir eden dükkanlarada sordum bilen yok. fazla anlamam ama duydugum kadarıyla entegresi olan bütün cihazlarda servis menüsü varmış. başka bildiğin kod varsa onlarıda denerim. TEŞEKKÜRLER

Kullanıcı Bilgi Menüsü

major kardeş 8888 yazarsan girersin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

8888 yazınca şifrelerin oldugu yer çıkar onu biliyorum. bana servis menüsünün kodları lazım saol

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri