Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: SUNNY AT-14000FTA 14010FTA H AT-14020FTA PWR Uydudan güncelleme TALİMATI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba arkadaşlar
    dün sunny 14020 fta cihazı siriüs uydusundaki kanalları ayarlamak için bir arkadaştan rica aldım.önce kendi gm72000 cihazımda uyduyu ve tüm kanalları bularak çanağı sabitladim.ancak sunny uydu alıcısını taktığımda frekansları girmeme rağmen malum kanallardaki sinyali (% 0 ) olarak gösteriyor. kendi uydu tekrar taktığımda sorunsuz olarak çalışıyor.bu sorunum hakkında yardımlarınızı bekliyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmetyx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba arkadaşlar
    dün sunny 14020 fta cihazı siriüs uydusundaki kanalları ayarlamak için bir arkadaştan rica aldım.önce kendi gm72000 cihazımda uyduyu ve tüm kanalları bularak çanağı sabitladim.ancak sunny uydu alıcısını taktığımda frekansları girmeme rağmen malum kanallardaki sinyali (% 0 ) olarak gösteriyor. kendi uydu tekrar taktığımda sorunsuz olarak çalışıyor.bu sorunum hakkında yardımlarınızı bekliyorum...

bende 14020 kullanıyorum içindeki yayın olmayan kanallarda gösterebilir ama dayzek ayarlarını yapıyormusun birde lnb ayarlarına bak yoksa sorunsuz calışması lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı draculu45 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende 14020 kullanıyorum içindeki yayın olmayan kanallarda gösterebilir ama dayzek ayarlarını yapıyormusun birde lnb ayarlarına bak yoksa sorunsuz calışması lazım
    bu hızlı cevap için çok teşekkürler. ancak dayzek ayarlarını da yapmıştım ama gm da çıkan sunny de nasıl olurda çıkmaz anlayamadım. başında biraz uğraşmam gerekecek galiba. kablo ayarları vs.gibi...tekrar teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sunny'nin bazı yazılımlarını kaon marka(benimki h/w: 12.c1.a5) cihazları destekliyor...Bu uygulamayı kaona atsam çalıştırır mı?
    Edittt... xxman™

Bu tür imzalar yasaktır. Bir dahakinde gereken yapılacaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmetyx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu hızlı cevap için çok teşekkürler. ancak dayzek ayarlarını da yapmıştım ama gm da çıkan sunny de nasıl olurda çıkmaz anlayamadım. başında biraz uğraşmam gerekecek galiba. kablo ayarları vs.gibi...tekrar teşekkürler.

fabrika ayarlarına döndürüp öyle bi deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gizemli77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sunny'nin bazı yazılımlarını kaon marka(benimki h/w: 12.c1.a5) cihazları destekliyor...Bu uygulamayı kaona atsam çalıştırır mı?

hayır sorun olmaz
    Konu yargıç_1 tarafından (21-01-2010 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gizemli77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadasım zaten kaon borlu cihazlarda fark etmez yeterki hv si uyduktan sonra sorun olmaz senin cihazın hv si 12 C1 A5 SUNNY BUNA 12 C1 A5 KAON YAZILIMI ATA BİLİRSİN ÖNEMLİ OLAN HV SİNİN UYMASI İSTERSEN STREAM YAZILIMI BİLE YÜKLEYE BİLİRSİN AYNI HV Lİ YAZILIM OLACAK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

NEXT ye 2005

0ra

sunny
    stream

next nevision
    hemko

bu yazılımlar hepsi kaon bortludur hv si uyduktan sonra istediğin yazılımı yükle yeterki 12 C1 A5 OLSUN FARK ETMEZ

SAYGILARIMLA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gunceledim 98 takılı kaldı bekleyin diyor yarım saat oldu korkuyorum elektiriğide kesmeyi ne yaplım teş arkadaşşşşşş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar avrupadan gunceleme yapamiyorum yardimci olursaniz sevinirim

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri