Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Hadise pes etti!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Hadise pes etti!

Eurovision temsilcimiz Hadise, DümTek Tek'e yeni klip çekecek. Hadise'nin ****** bulunduğu için sansür uygulandığı iddia edilen ancak TRT yetkililerinin sansür iddialarını yalanlayıp beğenilmediği gerekçesiyle yenisini istediği klip, sil baştan çekiliyor.

Yaklaşık üç haftadır krize dönüşen Eurovision klibi sorunu böylece çözülmüş olacak. TRT yeni klip çekilmesini isteyince Hadise'nin yapımcıları, üç ayrı versiyondan birinin yayınlanabileceğini ve yeni klip çekmeyeceklerini açıklamıştı. TRT geri adım atmadığı için yeni klip çekmeye karar veren Hadise, bu yüzden promosyon turu programında değişiklik yapmak zorunda kaldı.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

polemık bı ulke de yasıyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş bu ülkede olmadık yok acaab bırılerının cebıne bu klıplerden gıren bırseylermı var acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben pek anlamam bu işlerden lakin şarkı o kadar çok söylendi ki hem söyleyen hemde şarkı eskidi kısacası benim kanaatimce gizemini ve güzelliğini yitirdi hadise eurevision hariç şarkıyı her yerde söyledi inşallah başarılı olur! he diyeceksinizki ülkelere şarkısını tanıtıp oy istemek için gidip şarkıyı her yerde söyledi bence gerek yoktu sertap böyle bir şey yapmadan birinci olmuştu saygılar!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri