Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/18 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
176 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dreambox ta Açılış Resmini Değiştirme..TMPGENC

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sebri Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    güzel bir çalışma ancak bi sorum olacak uygulamayı dm 800 ün hangi imajında kulanabililiriz
    teşekkürler

arkadaşım 500 S lerde gemınıde-kgd ve nabıloda oluo. dream 800 enıgma 2 onda denemek lazım sonuç olarak verdiğim plung çalışır ımajdada resım değişime izin varsa olur. ama dediğim gibi denemek lazım.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar EDG nemesis'de oluyor mu?Ben easylogo plugin'ini bulamadım da...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cr@zy_h@k@n Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaşlar edg nemesis'de oluyor mu?ben easylogo plugin'ini bulamadım da...

nemesiste olmaz

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerine saglık sapl dostum..teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben denedim oluyo güzel paylaşım kendi fotomu koydum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben aynen uyguladım amma gemini 4.20 de bir türlü yapamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben oğlumun resmini dreamın açılışına koymak istiyorum verdiğiniz proğramla yapamadım hata veriyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam dediklerini aynen yaptım ama en büyük eksiklik benim eklentilerimde EasyLogo V 1.2 yoktur ne yapmam gerekir bulup yüklersem kullandığım server de bozulma olurmu şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı 1970divrigi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam dediklerini aynen yaptım ama en büyük eksiklik benim eklentilerimde EasyLogo V 1.2 yoktur ne yapmam gerekir bulup yüklersem kullandığım server de bozulma olurmu şimdiden teşekkürler.
    plugıns bölümünde mevcut yukledığınızdeservere bişi olmaz.

ama size tavsiyem server bilgilerinin yedeğini alın zira cihaz kitlenır iamge yuklemek zorunda kalırsanız server bilgileri gider.

yukarıda işlemleri sıra ile yapanlar sonuca ulaşırlar. eğer hata alıyorsanız pc deki programları kontrol edın. denemeden burda konu ve program vermem.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam özür dilerim hallettim ama yazmayı unuttum teşekkür ederim

Sayfa 2/18 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri