Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/18 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon
176 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Dreambox ta Açýlýþ Resmini Deðiþtirme..TMPGENC

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sebri Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    güzel bir çalýþma ancak bi sorum olacak uygulamayý dm 800 ün hangi imajýnda kulanabililiriz
    teþekkürler

arkadaþým 500 S lerde gemýnýde-kgd ve nabýloda oluo. dream 800 enýgma 2 onda denemek lazým sonuç olarak verdiðim plung çalýþýr ýmajdada resým deðiþime izin varsa olur. ama dediðim gibi denemek lazým.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm arkadaþlar EDG nemesis'de oluyor mu?Ben easylogo plugin'ini bulamadým da...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cr@zy_h@k@n Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm arkadaþlar edg nemesis'de oluyor mu?ben easylogo plugin'ini bulamadým da...

nemesiste olmaz

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerine saglýk sapl dostum..teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben denedim oluyo güzel paylaþým kendi fotomu koydum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben aynen uyguladým amma gemini 4.20 de bir türlü yapamadým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben oðlumun resmini dreamýn açýlýþýna koymak istiyorum verdiðiniz proðramla yapamadým hata veriyo

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam dediklerini aynen yaptým ama en büyük eksiklik benim eklentilerimde EasyLogo V 1.2 yoktur ne yapmam gerekir bulup yüklersem kullandýðým server de bozulma olurmu þimdiden teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý 1970divrigi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustam dediklerini aynen yaptým ama en büyük eksiklik benim eklentilerimde EasyLogo V 1.2 yoktur ne yapmam gerekir bulup yüklersem kullandýðým server de bozulma olurmu þimdiden teþekkürler.
    plugýns bölümünde mevcut yukledýðýnýzdeservere biþi olmaz.

ama size tavsiyem server bilgilerinin yedeðini alýn zira cihaz kitlenýr iamge yuklemek zorunda kalýrsanýz server bilgileri gider.

yukarýda iþlemleri sýra ile yapanlar sonuca ulaþýrlar. eðer hata alýyorsanýz pc deki programlarý kontrol edýn. denemeden burda konu ve program vermem.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam özür dilerim hallettim ama yazmayý unuttum teþekkür ederim

Sayfa 2/18 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri