Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: goldmaster 40100 fta ntv spor şifresi varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart goldmaster 40100 fta ntv spor şifresi varmı

arkadaşlar bana yardım edecek varmı ntvsporu seyredemiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mmaaalesef arkadaşım bu 40000 serisinde bu ntv spor olayı çözulemedı.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende de 40100 fta var elektronikçiye götürdüm herşeyini güncellettim biss *** falan hepsini girdi adam bir türlü ntvsporu açamadı bu seri mi sorunlu acaba? götürdüğüm adam yıllarca bu işi yapan biri o da çok şaşırdı bu sorun nasıl çözülebilir tek çözümü yeni cihaz almak mı? okisat dediler bana şifreleri çözüyomuş doğru mu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı abiii Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende de 40100 fta var elektronikçiye götürdüm herşeyini güncellettim biss *** falan hepsini girdi adam bir türlü ntvsporu açamadı bu seri mi sorunlu acaba? götürdüğüm adam yıllarca bu işi yapan biri o da çok şaşırdı bu sorun nasıl çözülebilir tek çözümü yeni cihaz almak mı? okisat dediler bana şifreleri çözüyomuş doğru mu?
    Bu modellerin dönemi bitti. En iyisi paylaşımla izlenen cihaz al sorun olmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

biss şifreleri sürekli değişiyor bende açamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Ntv Spor

En son şifre hangisidir ??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

40100 fta ntvspor çözülüyor. biss menüsünde en üst satırda ntvspor kodunu kaydedin. sonra kanala gelin. açılmıyorsa dha feed veya trt 3'e gidip gelin açılır. biss tetiklemesi yapması lazım...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri