Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Hafýza kartýndan silinen resimler yardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Hafýza kartýndan silinen resimler yardým

arkadaþlar yanlýþlýkla telefonumun hafýza kartýndaki fotoðraflarý sildim. tekrar geri getirmek için çok uðraþtým. 13 resim vardý. bazý geri getirici programlar resimleri kurtardý ama bu seferde resime çift týkladýðýmda resim boþ gözüküyor. ne yapmam lazým. acil yardýmcý olunursa çok sevinirim. þimdiden teþekkürler..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým konu baþlýðý ve konu yerýn yanlýþ forum kurallarýný okuyun bu seferlýk ben duzelttým tekrarý olmasýn.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

recuva diye bi program var ücretsiz istersen bi dene

Kullanýcý Bilgi Menüsü

recuva yý denedim ama resimleri boþ olarak buldu. yani resim boyut olarak var ama hiç biþi göstermiyor týkladýðýmda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bunu dene
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu kellebekir tarafýndan (24-04-2009 Saat 08:10 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým verdiðin linkteki programý denedim o da derdime çare olmadý. yardýmýn için teþekkürler. sanýrým gitti resimler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. sitesinden bedava bir program.

sayfada alta download kýsmý var ordan indir kur hafiza kartýný tak nerde olduðunuz göster c mi dmi f mi gibi star de kurtulan kurtulur . kartýn üzerine format çekmemiþ olman sonucu daha iyi etkiler . kolay gelsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý konveks Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým verdiðin linkteki programý denedim o da derdime çare olmadý. yardýmýn için teþekkürler. sanýrým gitti resimler
    ben nu programla hafýza kartýndan silinmiþ oýlan resimlerin hepsini buldum yanlýþ biþey yapmýyasýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

R-Studio v3.0 Build 123021
    bide bunu dene istersen..ben 300 gb hdd mi kurtardým...

next-2000-dpcýs-s-plus+1,60 cm-18"kollu
    everest dvb-s2
    filbox mdl

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kellebekir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben nu programla hafýza kartýndan silinmiþ oýlan resimlerin hepsini buldum yanlýþ biþey yapmýyasýn
    olmadý arkadaþým maalesef çok denememe raðmen. ilgin için teþekkürler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri