Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/14 1234567891011 ... SonSon
137 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sunny AT-14000 Serisi Güncel Yazılmlar & Kullanma Klavuzları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Sunny AT-14000 Serisi Güncel Yazılmlar & Kullanma Klavuzları

Uydudan güncellemeli AT-14000 serisine ait güncel yazılımlar aşağıda verilmiştir. Bu yazılımların verilme amacı uydudan güncelleme veya her hangi bir elektirik kesilmesinden sonra cihazın açılmaması boot konumunda kalması nedenı ile rs 232 ile pc aracılığı ile cihaza yazılım yükleyerek çalışır duruma getirmektir. Resimli yükleme talimatını kısa sürede foruma eklenecektir yinede tarif edeyim loaderi açtığımızda ilk olarak setting kısmından com ayarını yapınız ve connect sağlansın daha sonra file open kısmından yazılımı seçin ve download yapın yükleme başlayacaktır.
    Konu Volkan tarafından (20-05-2009 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. (7.22 mb)

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. (7.22 mb)

Konu HCakir tarafından (20-05-2009 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birinci mesaja guncel yazılımlar eklenmiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılımlar icin tesekkurler..yazılımı yükleyen arkadaslar yazılımın artılarını eksilerini bizlerle paylaşırsalar diğer arkadasların bilgilenmesi acısından iyi olacaktır..!!
    Konu HCakir tarafından (20-05-2009 Saat 22:59 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar burada 14000 bu serinin yazılımı diyorsunuz ama 14005 yazılı bunlar uyumlumu ikiside birbirine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uyumlu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

08 Haziran 2009 Tarihli Güncel Digi tv Auto yazılımı uyduya verilmiştir. Otmatik güncelleme yaparak yazılımı cihazınıza yazılımı yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle merhaba
    ben dün ilk kez uydu aldım uydum sunny 14005 model, uyduyu kurmaya gelen arkadaşla konuştuğumda artık hotbirdde eski kanalların kalmadığını söyledi ve uyduyu sirusa çevirdik şu anda sirustan sinyal alıyorum ama program menüsünden sirusu uydudan güncellediğimde uygun yazılım yok diye mesaj alıyorum. Reciever da sadece turksat ve hotbird açık görülüyor, bu uydu alıcımda sirusu nasıl aktif edebilirim yardım ederseniz sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

zaten sırıus üzerinden guncelleme yok sadece yazılım - sof t cam dosyları türksat üzerinden güncellenır. Siz sırıus teki kanlları taratmak istiyorsanız sırıus uydusunu otomatik taratın kanallar cıkacaktır ama ordada PG ve PB die iki tane p orna kanalı var fazla bişi yok bilginize.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan bey yani bu alıcıya herhangi bir program atmama gerek yok diyorsunuz, direk taratıp kanalları bulacak mıyım? ama kanal aratma yerinde ben sirus seçeneğini göremiyordum onu nasıl ayarlayabilirim malesef uydu konusunda bilgim 0. yada tavsiye edeceğiniz bir uydu varsa ona göre ayarlatayım uyduyu
    Konu yankee2222 tarafından (27-09-2009 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/14 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri