Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
45 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Next 2000 Super Plus 7.5.2009 Twin Protokol Yazýlýmlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

elinize saglýk jkadeþ birde lið tv için twin protokol olsa

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selamlar benim elimdeki x box sistemimdeki herþey tamam olmasýna raðmen cihaz da týk yok daha alalý 3 3.5 ay anca oldu bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum

saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selamlar benim elimdeki x box sistemimdeki herþey tamam olmasýna raðmen cihaz da týk yok daha alalý 3 3.5 ay anca oldu bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum

saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güncel x box keylerýný yuklediysenýz çalýþmasý lazým paylaþým için hangi uyduyu kullanýyorsunuz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

53 derece güncel *** dosyasýda yüklü fakat kanalýn üzerine geldiðmde x box un kýrmýzý lambasý 1 2 sefer yanýp sönüyor sonra týk yok mavi lamba yanmasý lasým deðil mi data alýþveriþi yaparken cihazým 2000 cýs sper plus 1.27 yazýlýmý var üzerinde birde bu x box son *** güncelleme tarihi nedir

saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ederim hocam umarým iþime yarar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sitede olan tüm arkadaþlarýn gözlerinden öpüyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þuan hangi data da paylaþým var arkadaþlar? deneme imkaný olan varmý?ben 21 dereceden data alýyorum fakat 1 haftadýr data paylaþýmý yok 21 derecede.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Indirebilirsek teþekurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustatlardan herhangi birinden lütfen cevap ilk sayfadaki yazýlým halen çalýþýyormu ve ayrýca 53 derece þuan yok zannederim yanýlmýyorsam bilgi varmý bu konuda ve ilk sayfadaki yazýlým teþekürler

Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri