Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Bedava-AVG Antivirüs Programý þimdi Türkçe

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bedava-AVG Antivirüs Programý þimdi Türkçe

Ücretsiz versiyonu ile virüs ve zararlý yazýlýmlara karþý savaþan AVG, 8.5 versiyonu ile Türkçe arayüze kavuþtu.
    Avrupa’nýn internetteki gizli tehditlere karþý gerçek zamanlý koruma saðlayan ilk ücretsiz yazýlýmýný geliþtiren AVG Technologies, yeni ürünü AVG Free 8.5 güvenlik yazýlýmýný artýk Türkçe olarak kullanýcýlarýna sunuyor.

2003 yýlýndan beri Türkiye pazarýnda bulunan AVG, ilk kez Türkçe bir ürün geliþtiriyor. Ücretsiz sunulan bu ürünü yeni Türkçe ürünlerin takip etmesi planlanýyor.

AVG Free 8.5 kullanýcýlara verimli, sistemi gereksiz yere yormayan, güçlü ve kullanýmý kolay bir koruma saðlýyor. Böylelikle kullanýcý güvenlik konusunda endiþe duymuyor ve sadece bilgisayarýna odaklanýyor. Kiþisel ve ticari olmayan kullanýmlar için geliþtirilen AVG Free 8.5, Windows 2000, XP veya Vista iþletim sistemleri ile uyumlu çalýþýyor. Yazýlýmý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adresinden bilgisayarýnýza indirebilirsiniz.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu ürün lisanslý mý? bana Avastýn son sürümünün (Avast 4.8) lisans keyini verebilirmisiniz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ya arkadaþlar lisanslý avast antivirus programý kullanan arkadaþ yokmu? bana çok acil ileri tarihe yönelik bir lisans keyi verebilen olursa çok sevinirim....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

*** istemede forum kurallarýný bir oku istersen

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri