Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: pencere77 konu kapatması

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha pencere77 konu kapatması

geçen lig maçında burda benim yorumuma verilen cevaba yorum yazmıştım
    konuyu kapatan yada kilitleyen arkadaşın FENERBAHÇELİ olması düşündürücü serbestce yorum yazamayacaksak o zaman forum yönetimi sadece fenerbahçelilere,mi ait bu forum diye sormak lazım üzgünüm demekki fanatiklik heryerde var gerekirse hiçbir konuya cevap yazmam saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn

Alıntı sensi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    geçen lig maçında burda benim yorumuma verilen cevaba yorum yazmıştım
    konuyu kapatan yada kilitleyen arkadaşın FENERBAHÇELİ olması düşündürücü serbestce yorum yazamayacaksak o zaman forum yönetimi sadece fenerbahçelilere,mi ait bu forum diye sormak lazım üzgünüm demekki fanatiklik heryerde var gerekirse hiçbir konuya cevap yazmam saygılarımla
    siz dün akşamki bjk-fb ile ilgili maç yorumunuzu hafta sonu oynanan bjk-fb maç yorumu olan yere yazmışsınız.bende yanlış yere yazdığınız maç yorumunuzu sildim ve altına açıklamada bulundum.
    yorumlarımızı maçla ilgili alna yazınız.Dün akşam oynan maçla ilgili yorumlar aşağıdaki linke yazılmaktadır....Aşağıda verilen linke maçla ilgili düşünce ve yorumlarınızı yazabilirsiniz.....
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri