Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sky Star2 2.8a Driver Problem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 Sky Star2 2.8a Driver Problem

Arkadaslar Mrb;

Soyle bır sorunum var,Sky Star2 2.8a 4.3.2 ve 4.4.0 driverlerden bırını kurmaya calısıyorum fakat kurulmuyor.Karta sadece 4.4.3 ve 4.5.0 driverler kurula bılıyor.Diğer Driverlerin kurulmamasının sebebi nedir acaba.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İşletim sisteminizi güncelleyin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı OLDSMAN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İşletim sisteminizi güncelleyin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Pc guncel fakat ne yaptıysam bır turlu kurulmuyor.acaba ss2 2.8a kartları sadece 4.4.3 ve 4.5.0 driverlarla mı calısıyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2.6d olsaydı bendeki kart yardımcı olurdum ama bence sisteminizde sorun var skystarla ilgili herşeyi silin tekrardan yüklemeyi deneyin ayrıca yeni versiyonlar daha iyi siz niye eskiyi yüklemeyi çalışıyosunuz anlamadım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    2.6d olsaydı bendeki kart yardımcı olurdum ama bence sisteminizde sorun var skystarla ilgili herşeyi silin tekrardan yüklemeyi deneyin ayrıca yeni versiyonlar daha iyi siz niye eskiyi yüklemeyi çalışıyosunuz anlamadım..
    eskı driveri kurmak ısteme sebebim altdvb kuracam o yuzden,yoksa yenı driverlerde altdvb Horizontal olan tp lerden sınyal almıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri