Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/12 1234567891011 ... SonSon
117 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Next SuperPlus Serisinde CCcam Paylaşım Kullanımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next SuperPlus Serisinde CCcam Paylaşım Kullanımı

Not: Alıntıdır.

BU İŞLEM UYDU CİHAZI İLE BİLGİSAYARI RS232 KABLO İLE BİRBİRİNE BAĞLAYIP İNTERNET ÜZERİNDEN SERVER SAYESİNDE ŞİFRELERİ ÇÖZMEK İÇİN KULLANILIR. KULLANDIĞI MIZ SİSTEM CCCAM PAYLAŞIM İÇİN GEÇERLİDİR. ŞİFRELERİ KANLLARI SERVER ÜZERİNDEN İZLEYECEĞİMİZ ZAMAN BİLGİSAYARDA AÇIK KALMAK ZORUNDADIR. LİNUX TABANLI CİHAZLARDAKİ KADAR HIZLI VE STABİL ÇALIŞMAMAKTADIR:

BU İŞLEM SADECE NEXT SUPER PLUS VE 2000 INF SERİSİ İÇİN GEÇERLİDİR. SUNNY - GOLDMASTER VEYA DİĞER CİHAZLARA OLURMU GİBİ SORULAR SORMAYIN ZATEN OLSAYDI YAZARDIK. AMA CİHAZ YAZLIMINDA HSIC SEÇENEĞİ OLAN CİHAZLARDA ÇALIŞABİLİR:

Artık Süper Plus larımızda CCcam kullanabiliyoruz.

Aynen gbox kullanımı gibi.

Aşağıda verdiğim dosyayı pc ye indirin.Rarın içinden çıkan Truman Share dosyasının içinde plugins dosyası var.Onun içindede FLYCCCAM.cfg dosyası var. FLYCCCAM.cfg dosyasına kendi C line satırınızı yapıştırın.
    Cihazınızı Cas menüsünden HSIC moduna alıp kayıtedin.Truman Shareyi çalıştırıp Truman Share nin protokol bölümünden HSIC seçeceksiniz sonra OPTIONS bölümünden kendi cihazınıza bağlandığınız COM girişini seçin.Tamamdır.

1. Menü/cihaz bilgisi/kırmızı tuş/1234/ok yaparak cihazın cı sistemini açın,

Cihaz üzerindeki işlem tamam.

Şimdi Truman Shareyi çalıştırın. Truman Share çalışınca saatın yanında simgesi cıkar ona tıklarsanız açılır. sonra ağaıda resımde görduğunun HSIC ayarı ve COM ayarını yapın işlem tamam.

Herkese hayırlı olsun.
    Konu Volkan tarafından (22-07-2009 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustad tesekkürler ellerine saglık Truman Shareyi nerde var acaba
    benmi bulamadım lütfen yardım
    saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım yukarıda ekte var işte hatta şu an itibarı ile 2 kişi indirmiş. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. indir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam emeğin için çok saol minnettarız sizlere forumu sürekli takip ediyorum çok bilgilendirici şeyler var ama bu konudan bişey anlamadım bende süper plus kullanıyorum mümkünse daha açık yani ne işe yaradığını veya resimli anlatırsan çok sevinirim şimdiden çok saol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cenk35cenk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam emeğin için çok saol minnettarız sizlere forumu sürekli takip ediyorum çok bilgilendirici şeyler var ama bu konudan bişey anlamadım bende süper plus kullanıyorum mümkünse daha açık yani ne işe yaradığını veya resimli anlatırsan çok sevinirim şimdiden çok saol
    arkadaşım bunda anlaşılmayacak bişi yok. eğer internet üzerinden CCcam paylaşım alıyorsan bu program sayesınde RS 232 kablo bağlantısı ile cihazında server uzerınden şifreli kanlları izleyebilirsın. ama server almanız gerekir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler üstadım ben net'siz cihazlarda spider share kullanıyorum çok memnunum hiç sorun yaşamadım bunu hiç denemedim ama denerim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkürler üstadım ben net'siz cihazlarda spider share kullanıyorum çok memnunum hiç sorun yaşamadım bunu hiç denemedim ama denerim.
    spider sharede CCcam seçeneği yok onun için CCcam da şu an bu program çalışmaktadır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için teşekkürler.SELAMLAR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan usta bunu biz acemilerin anlayacağı dilden anlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı akyol33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    volkan usta bunu biz acemilerin anlayacağı dilden anlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
    ya arkadaşım yukarıda anlattım ya resımde verdım daha neresınde takıldın. eğer CCcam server paylaşıınyoksa alıcaksın aldığın zaman zaten sana Cline satırını serverci verir verdıkten sonrada yukarıddakini yaptınmı iş tamam.

Sayfa 1/12 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri