Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/12 ÝlkÝlk 123456789101112 SonSon
117 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Next SuperPlus Serisinde CCcam Paylaþým Kullanýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

next 2000 cx süper net cccam server aboneliði...

sayýn volkan... henüz çok yeni next 2000 cx süper net receiver sahibiyim... türksat-hotbird merkezi uydu yayýn ve newcamd server kart paylaþýmý aboneliðim mevcut...cccam aboneliði temin etmek istiyorum... laptop kullandýðým için rs-232 usb dönüþtürücü kablo almak gerekiyor... ACER TRAVELMATE 292 LC-CELERON marka dizüstü biligisayarýma uyumlu dönüþtürücü kablo piyasada bulabilirmiyim?... ve ayrýca usb kablo satýn almak gerekiyormu?... sorularýmý cevaplarsanýz memnun olurum... saygýlarýmla...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yanlýz kovboy Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sayýn volkan... henüz çok yeni next 2000 cx süper net receiver sahibiyim... türksat-hotbird merkezi uydu yayýn ve newcamd server kart paylaþýmý aboneliðim mevcut...cccam aboneliði temin etmek istiyorum... laptop kullandýðým için rs-232 usb dönüþtürücü kablo almak gerekiyor... ACER TRAVELMATE 292 LC-CELERON marka dizüstü biligisayarýma uyumlu dönüþtürücü kablo piyasada bulabilirmiyim?... ve ayrýca usb kablo satýn almak gerekiyormu?... sorularýmý cevaplarsanýz memnun olurum... saygýlarýmla...

arkadaþým paylaþým olarak newcam la devam etmený önerýrým. usb-com çevirici olarak manhattan marka çeviricileri önerýrým.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

baglantýyý kurdum fakat görüntü alamadým .next2000cýs süp pulus.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstatlar bir yardým edin yaaa verilen bilgileri nereye yapýþtýracaðýz anlamadým gitti baþ sayfada yazýlanlara bakýyorum okuyorum ama bir türlü aklým almýyo bana msn dende yardým edecek arkadaþ varsa lütfen yardým edin msn adresim Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ýmza alanýnda Kurallara Uymanýz Tavsiye edilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

server ý nerden alacaz arkadaþlar ben anlaymadým ? kaç paradýr mesela

Kullanýcý Bilgi Menüsü

birinci mesaja süre kýsýtlamasýz Truman Share programý eklenmiþtir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm hocam plugin lerin hebsinide denedim ama malesef birturlu Dw calistiramadim no DW received For current channel yaziyor Truman Share 1.0.19 en altinda aldaki boslukda kyler aktiflesiyor degisiyorlar ama DW kylergelmiyor neden acaba lutfen yardim ediniz saygilar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben bu truman shareyi next 2000 CX super plusta 2 hafta denedim sorunsuz çalýþtý server yoðunyada net yavaþsa saðlýklý çalýþmýo. ayrýca takýlan kanallardq truman shareyý yenýden kapatýp acýn.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben bu truman shareyi next 2000 CX super plusta 2 hafta denedim sorunsuz çalýþtý server yoðunyada net yavaþsa saðlýklý çalýþmýo. ayrýca takýlan kanallardq truman shareyý yenýden kapatýp acýn.
    slm hocam inanin iki haftadir her gece deniyorum bir sever acdi 20 saniya bakabildim kapandi 3 dakika sonra tekrar acildi 15 saniye giti birdaha goremedim Dw ye kiler gelmiyor bir an geldiydi cok sevinmistim kac defalarca acip kapatim sureklide deniyorum yogunluktan osa sabahlarakadar deniyorum yinede acmiyor bir c:line daha aldi 3 c:linim oldu hebsinide ayri ayri deniyorum olmuyor anliyamadim cihazimda next 2000 super plusCX iki farkli pc de denedim pc den olurdeyin yine olmadi ne yapmam gerekirki saygilar:49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm hocam ayni cihazdan bendede var ama bir turlu acamadim iki haftadan berli ugrasiyorum olmuyor sabahlara kadar ugrasiyorum 3 c:line aldim hic bir calismadi bir severinde Dw ye kyler geldi 20 saniye acti geri dondu 3 dakika sonnra geri 13 saniye acti geri giti birdahada acilmadi baska pc de denedim yine aynisi sabaha karsi denedim belki yogundur deyin olmuyor neden acaba bir yardimci olsaniz saygilar:49:

Sayfa 3/12 ÝlkÝlk 123456789101112 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri