Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yeni SEOUL HIREMCO F1...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yukarıyı dikkatlı okursan uydudan güncellemeli olduğu yazıo ama yazılımlarında emu olmayacak.
    volkan kardeş bende emudan bahsediyordum zaten

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihazda emu olayı yoktur.(biss vs... yoktur)sadece belli bir uydu frekansından yazılım güncellemesi vardır...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihaz Turksatta11746 H 27500 frekansından, uydudan güncelleme yapmaktadır..ayrıca hoparlör sistemi de vardır.yani radyo modunda cihazdan ses çıkmaktadır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aksi için özür dilerim bölümde sunulan sahip değil selamlar İtalyanca ve nasıl dil, Eğer mümkün olduğunu sorabilir ve eğer tüm bu istedim ve forum kuralları ile nerede orijinal yazılım yok DAÜ dekodere hiremco bulabiliriz uygun bilmiyorum Türkçe f1 çalışmanın amaçları için teşekkürler ve beni affet lütfen eğer Forumunuzun bazı kuralları ihlal etti.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı davidem2 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Aksi için özür dilerim bölümde sunulan sahip değil selamlar İtalyanca ve nasıl dil, Eğer mümkün olduğunu sorabilir ve eğer tüm bu istedim ve forum kuralları ile nerede orijinal yazılım yok DAÜ dekodere hiremco bulabiliriz uygun bilmiyorum Türkçe f1 çalışmanın amaçları için teşekkürler ve beni affet lütfen eğer Forumunuzun bazı kuralları ihlal etti.
    yazdığınızdan bişey anlamadım kendi adıma.daha düzgün türkçeyle yazmaya çalışın lütfen:49::49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı davidem2 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

arkadaşım bu cihazların bütün yazılımları orjınaldır. yukarıdakı model harıç diğer yazılımların hepsınde emu mevcuttur. bu seri cihazlar uyduıdan yazılım günceller eğer pc den yazılım atcaksan aşağıdakı linkten yararlanabilirsin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pencere77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazdığınızdan bişey anlamadım kendi adıma.daha düzgün türkçeyle yazmaya çalışın lütfen:49::49:
    arkadaş yanacı galiba çeviri programı ile türkçeye çeviri yağtığı için yazdığını anlamak zor anladığım kadarı ile cevap verdim.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben lynk o size nazikçe ama göndermiştiniz hiremco F1 modeli yok yazılım var, eğer herkes ben eğer ne ali3329c ve diğer kod çözücüleri bir klonu olup olmadığını görmek için bir döküm gereken bu dekodere sahip olduğunu bana söyler kontrol hw farklar - Özel vb .... kimliği vardır dil için özür dilerim mükemmel bir çevirmen kullanarak direk değildir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

BU cihaz hepsiburada 73 tl civarında ayrıca radyo ses hoparlörü sayesinde tv ye bagımsız ses calmakta
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihazı bugün aldım 65 tl.türksat için idealdir diye düşünüyorum.yarın kurulumunu yapıp daha ayrıntılı mesaj yazarım.deneyelim bakalım.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri