Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Goldmaster 76500 FTA Uydu Alýcýsýnda Hotbird Þifreleri Nasýl Kýrýlýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Goldmaster 76500 FTA Uydu Alýcýsýnda Hotbird Þifreleri Nasýl Kýrýlýr

Arkadaþlar merhaba bu uydu iþlerinden pek anlamýyorum dün çanak antenlerimi ayarladým Türksat ve Hotbirt olarak çift çanak kurdum yanlýz dikkatimi çeken HotBirt de bir çok kanal þifreli bu þifreli yayýnlarýn þifresini nasýl kýrabilirim dediðim gibi pek anlamýyorum ve bu yüzden engin bilgilerinize ihtiyacým var uydu alýcýsýna nasýl bir program yükleyipte bu þifreli kanallarýn þifresini çözebilirim çok acemiyim bu konuda bu bilgilere ulaþabileceðim bir link verirseniz veya nasýl yapacaðým hakkýnda yardýmcý olursanýz çok minnettar kalýrým sizlere þimdiden yardýmlarýnýz teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CoolRomeo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar merhaba bu uydu iþlerinden pek anlamýyorum dün çanak antenlerimi ayarladým Türksat ve Hotbirt olarak çift çanak kurdum yanlýz dikkatimi çeken HotBirt de bir çok kanal þifreli bu þifreli yayýnlarýn þifresini nasýl kýrabilirim dediðim gibi pek anlamýyorum ve bu yüzden engin bilgilerinize ihtiyacým var uydu alýcýsýna nasýl bir program yükleyipte bu þifreli kanallarýn þifresini çözebilirim çok acemiyim bu konuda bu bilgilere ulaþabileceðim bir link verirseniz veya nasýl yapacaðým hakkýnda yardýmcý olursanýz çok minnettar kalýrým sizlere þimdiden yardýmlarýnýz teþekkür ederim.
    Hotbirdde yazýlýmla kýrabileceðiniz paketler nerdeyse yok denecek kadar az benim size tavsiyem " THOR " uydusunu kurmanýz oda yakýnda gidecek ama icerik olarak en saglamý odur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hotbirdde yazýlýmla kýrabileceðiniz paketler nerdeyse yok denecek kadar az benim size tavsiyem " THOR " uydusunu kurmanýz oda yakýnda gidecek ama icerik olarak en saglamý odur
    Vallahi hocam THOR felan demiþsinde ben anlamam Hotbirti zor ayarladým þimdilik onu çözsem yeterli olur bu emu veya matrix dedikleri modüller nedir ne iþe yararlar ? bunlarla bir kaç þifre kýrýlýyormuþ sanýrým birde bana Hotbirtin güncel kanal listesi lazým buna nereden ulaþabilirim ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CoolRomeo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Vallahi hocam THOR felan demiþsinde ben anlamam Hotbirti zor ayarladým þimdilik onu çözsem yeterli olur bu emu veya matrix dedikleri modüller nedir ne iþe yararlar ? bunlarla bir kaç þifre kýrýlýyormuþ sanýrým birde bana Hotbirtin güncel kanal listesi lazým buna nereden ulaþabilirim ?
    Hotbirdde malasef emu ile izlenebilecek yayýn yok denecek kadar az yani bazý kanallar var ama acýlsada pek bi fayda edecegini sanmýyorum..Matrix modül devri coooktan kalktý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emu ile biþi çözemezsýn. matrix moduller hýkaye oldu. absat- s.*** wiew-dorçel-freex gibi paketlerýn modullerý var. çoðu p orno içerikli kanallar içeren modüller vardýr.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hmm anladým saolun arkadaþlar böyle böyle neyin ney olduðunu öðrenicez sanýrým ilgi ve alakanýz için teþekkür ederim. son bir sorum olacak Hotbird yayýnlarý için bana öneriniz nedir yani ne yaparýmda en iyi verimi alýrým bu iþten bu arada uydu alýcým konu baþlýðýndada söylediðim gibi Goldmaster 76500 FTA bütün görüþlere açýðým bu arada bu uydu alýcýsýna Flash diskle yükleyebileceðim hotbird için güncel bir kanal listesi mevcutmu acaba? bu arada msn yazmak yasakmý deðilmi bilmiyorum ama msn den bana yardýmcý olmak isteyen arkadaþlar olursa msn býraksýn ekliyim veya benim msn adresim Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. arada 2 tane _ var. Saygýlar
    Konu CoolRomeo tarafýndan (02-06-2009 Saat 00:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanal listesi ve gerekli yükleyiciler Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. mevcuttur..kolay gelsin..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yardýmlarýn için çok teþekkür ederim HCakiR büyük yardýmýn dokundu bana. Eline emeðine saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Allah aþkýna yardým sever bir vatandaþ bana þu Hotbird için yardým etsin ben nasýl kanal yüklücem bu uydu alýcýsýna bir yerden kanal listesi bulup yükleyemezmiyim bunu biri yardýmcý olsun lütfen uydu alýcým Goldmaster 76500 FTA yardýmlarýnýzý bekliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Allah aþkýna yardým sever bir vatandaþ bana þu Hotbird için yardým etsin ben nasýl kanal yüklücem bu uydu alýcýsýna bir yerden kanal listesi bulup yükleyemezmiyim bunu biri yardýmcý olsun lütfen uydu alýcým Goldmaster 76500 FTA yardýmlarýnýzý bekliyorum.

Hcakýr yukarýda kanal listesi linkini vermiþ. daha ne istion anlamýom.

ayrýca cihazýn FTA ne modul ne kar takýlabilir onun ilçin o cihaz la hotbirtte biþi yapmazsýn sen onu turksatta kullan ayrýca hotbirdde otomatýk te taratabilirsin. cihazýn kulaným klavuzunu oku.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri