Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/5 12345 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dreambox'tan PC'ye Kayıt ( Ngrablite )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Thumb Dreambox'tan PC'ye Kayıt ( Ngrablite )

Merhaba

Arkadaşlar dreamboxta izledigimiz yayınları pc'ye kayıt etmek icin gerekli programı ve anlatımı sizlerle paylaşmak istiyorum..

Öncelikle "Ngrablite" programını bu linkten indiriyoruz..Ve programı bilgisayarımıza kuruyoruz..Kurulm bittikten sonra sağ alt tarafta simgesini görecekiniz..

Daha sonra bu simgeye sağ tıklayıp " Settings " diyoruz..Açılan pencereden..

1 ile gösterdigim yere pc nizden dreamboxa baglanmak icin verdiginiz ip ' yi yazıyorsunuz..

2 ile gösterdigim yere ise " 4000 " yazıyorsunuz..

Bu islemler tamam ise simdi kayıtları tam olarak hangi klasöre yapmak istiyorsunuz onu sececeğiz..

3 ile gösterdigim " New Folder " a tıklıyoruz ve kayıtlarımızz yapacagımız klasöre bir isim veriyoruz..(Ben Dream Records yazdım sizde kafanıza göre yazabilirsiniz ) Klasöre isim verme işlemi tamamsa " OK " a tıklayıp kaydedelim..

Buraya kadar tüm işlemleri gerceklestirdiyseniz tamamdır..Programla isimiz bu kadar simdi dreame geciyoruz..

Dreambox'tan Menu --> Uzman Kurulum --> Ngrab Streaming ayarlarına giriyoruz..

Acılan menuden..

" Srv IP " kısmına bilgisayarımızın ip numarasını yazıyoruz..

" Srv Port " kısmına programda yazdıgımız gibi 4000 yazıyoruz..

Ve son olarak " MAC Adresi algıla " ya basıyoruz.. Bastıgımız zaman " Srv Mac " bölümünde numaraların gelmis oldugunu göreceksiniz.. İslem tamamsa " hafızaya al " secenegini kullanarak kaydedin ve bu menuden cıkın..

Ve simdi sıra Kayıt Etme islemine geldi..Herhangi bir kanalı acın..Ve " Sarı " tusa basın , acılan pencerede..

"start ngrab recording" kayıtı başlatır..

"stop ngrab recording" kayıdı bitirir..

İşlem bu kadar arkadaşlar yaptgımız kayıtları programdan isim verdigimiz klasörde bulabiliriz..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu tike® tarafından (28-08-2009 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: Dosya eklenmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel bir calışma.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağolasın kayıt yaptım zannediyorum ama nerede bulamıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi güzel çalışma olmuş arkadasım ama indirme linkini göremedim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dosya eklenmiştir.Kolay gelsin....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadasim,öncelikle sagol emeklerin icin.Bende sorun oldu,Programi kurdum,ayarlarida yaptim hem pc,ye hemde Dreambox 7020si,ye Gbox kullaniyorum,sari tusa basinca "start ngrab recording" ve "stop ngrab recording" menusu cikmiyor,yardimci olursaniz sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğine sağlık teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir kanalı kaydederken başka bir kanalı izleme imkanımız varmı. ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BRINDAR Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bir kanalı kaydederken başka bir kanalı izleme imkanımız varmı. ?

maalesef yok.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende de sarı tuşa basınca ngrap gelmedi neyi eksik yaptık acaba
    Konu nuric tarafından (06-09-2009 Saat 00:56 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri