Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Mxp 2009 V2 Full DVD Türkçe

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu XP yi herkeze tavsiye ederim.

Ultmedıa 2008 ve 2009 dan daha hızlı özellikle drıverların çoğu yüklenıo çalışmasıda gayet stabil 2 pc de uzun uzun denedim gayet iyi.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Paylaşım için çok teşekkürler bende indirmeye başladım netload dan fakat 2. parttan sonra hta vermeye başladı (Sorry, we don't host the requested file) bu hata geliyor sürekli rapid den de indiremiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ifinsamet Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Paylaşım için çok teşekkürler bende indirmeye başladım netload dan fakat 2. parttan sonra hta vermeye başladı (Sorry, we don't host the requested file) bu hata geliyor sürekli rapid den de indiremiyorum yardımcı olabilirmisiniz
    bu hatanın gelmesini istemiyorsan her bir part ı indirirken modemi açıp kapatmalısın.yoksa bu hata gelir.modemi açıp kapadığın zaman ıp adresin değişir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben bı sistemi yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve hiç bir sorunum yok fakat cd cızıldıgı için tekrar indiriyorum paylaşım için teşekkürler.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri