Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/5 12345 SonSon
46 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dreambox Viewer ile Pcden TV Seyretme ve Kontrol Etme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Dreambox Viewer ile Pcden TV Seyretme ve Kontrol Etme

Arkadaşlar bu proğramla dreambox,İnpax gibi cihazlarınıza uzaktan bağlanıp izleyebilirsiniz istediğiniz gibi kanalda değiştirebilirsiniz kayıt'da yapabilirsiniz.İlk önce dosyada'ki dreamcodec setup'tan proğramı kurup cihazınızın ip'sini ve şifresini giriyorsunuz user name root olarak kalacak sonra altındaki mfaraj dreambox viewer'i tıklayıp cihazınıza bağlanıp izleyebilir kanal değiştirebilir kayıt'da yapabilirsiniz.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu Volkan tarafından (27-11-2010 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta bu programda görüntü biraz karanlık düşüyor sebebi ne olabilir..onun harici gayet güzel..emeğine sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayret bende cam gibi televizyondan farkı yok sende neden öyle oldu anlamadım bir şey diyemiyecem.Bende dream 24 saat açık hiç kapanmıyor fakat arada sırada kanal değiştirmek zorundayım,devamlıda cihazın başında bulunamıyorum o yüzden bu proğramı kullanıyorum uzun süredir kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

senin monitör lcd'mi yoksa usta benim crt ekran ondanda olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yok lcd değil 19 inç vestel mönitör

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dosya hatalı konturol ederseniz... zipten çıkarken hata veriyor 2 defa denedim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dosyada hata yok şimdi indirdim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dosya boyutu 3 mb fazla olduğu için forum database den indirirken dosya eksik indiği için rardan cıkarırken hata veriyordu. şu an linki yenıledım ve programın en son versıyonunu upload edip birince mesaja gerekli linki ekledim.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri