Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
55 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Dvbs Kartlar için Her gün Güncel Softcam dosyasý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1. mesaj güncellendi..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþþeküürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

digi tv eklenmiþtir..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþk......

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eline saðlýk kardeþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler elinize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart cevap

eline saðlýk teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu konu güncel mi? çünkü Temmuzun 15 i dahil o kadar çok s.cam dosyasý deðiþmiþ ki! Not: daha prgdvb yi kurmadým ama cevaplatrýnýza göre dwnload yapacaðým! teþekkürler..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

nihayet hem aver hem de prgdvb yi kurdum.son sür.6.4.5pro ve vplug2.4.5 in son vers.da plgin e ekledim.vmodules.dll bulunamadý hata mesj.verdi ve b.sayar tamamen bloke oldu.gör.yönt.den dahi çözülmedi! ancak restart yapýnca b.sayar düzeldi fakat prgdvb ye giremedim yine bloke!!! fix-dll adýnda bir yama indirip win.s32 içine attým,prgdvb düzeldi ve vlug da çalýþtý...!!! VE Yalnýzca RAI kanallarý /Mezzo/tvGlobo yu açtý! Ne ABSat nede baþka herhangi bir kanal açmýyorsa çabalarýma ve harcadýðým zamana yazýk olmuþ! forumdan taa son 3 yýllýk ilg.konularý okuyan ve takip eden biri olarak ben nerde hata yapmýþ olabilirim diye yine de ustalara bir sormak istiyorum. yardýmcý olanlara þimdiden teþekkürler...(ben sadece hbird uydusu ile ilgili takip ettiðimden ve diðer uydularda böyle bir sorun yoksa yapýlan çalýþmalar karþýlýðýný görüyor demektir...) Ancak heryerde özellikle ABSAT ýn açýldýðý belirtiliyortu! benim bilmediðim baþka bir uyduda mý bu paket var! Hbird de açmýyor mu? Ya da Active ettikten ve Montr.den takip ettiðimde hep OP *** Expired(Not useful)hata mesajý alýyorum.! extra yapmam gereken bir düzeltme mi var benim bilmediðim? ilk defa soru sordum inþaallah saðlýklý ve detaylý bir cevap alýrým.Çünkü benzer bir soruyu yeni abone oldugum bir yerde açýyor!!! diyerek geçiþtirdiler ama açýlan bir kanal yok(RAI dýþýnda zaten onun Open kanallarý da var)

Sayfa 3/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri