Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/72 İlkİlk 123456789101112131415163156 ... SonSon
714 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Twin 53 Derece data Yazılımları burada...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm mokur hoca bende yumatu twın var son yazılımı yukledım açmadı sorun nerde acaba daha once açıyordu yanlış yazılımı yukledıysem nasıl duzelır ve bıde makına cok ağır çalışıyor kumandayı geç algılıyor 25.2008 yazılımı yuklu daha önce 2.bord yazılımlarını sorunsuzca yukledım nort star da o***ledım yıne olmadı
    Konu ahmetx tarafından (13-08-2009 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar 12.08.09 yazılımını yukledım ancak bılgısayarımda bozuk cd okuma programı vardı ve yazılımı rarda çıkarttığımda o program yazılımı cd goruntusu vermiş onu yukledım kanallar açılmadı acaba sorun o mu oysa nasıl duzelır lutfen yardım tşk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mokur usta dreamcinema cihazına ikinci board yazılımını attım ancak kanallar açılmadı. anten şu anda nilesat uydusunda, acaba orada paylaşımmı yok yoksa yazılım atmamda mı bir hata var anlamadım. loader resimdeki gibi bütün aşamaları tamamladı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmetx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm mokur hoca bende yumatu twın var son yazılımı yukledım açmadı sorun nerde acaba daha once açıyordu yanlış yazılımı yukledıysem nasıl duzelır ve bıde makına cok ağır çalışıyor kumandayı geç algılıyor 25.2008 yazılımı yuklu daha önce 2.bord yazılımlarını sorunsuzca yukledım nort star da o***ledım yıne olmadı
    ANİMAUX kanalı üzerinde 10-15 dakika bekleme yapın. 12-08-09 yazılımını yüklemişseniz kesin açılır kanallar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xfles7837 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mokur usta dreamcinema cihazına ikinci board yazılımını attım ancak kanallar açılmadı. anten şu anda nilesat uydusunda, acaba orada paylaşımmı yok yoksa yazılım atmamda mı bir hata var anlamadım. loader resimdeki gibi bütün aşamaları tamamladı.
    53 deece sinyalinizi kontor ettiniz mi?.resimdeki gibi yükeme yapış iseniz açılması gerekir.2 board kablolarını kontrol edin iyi birleşmişmi 1.board kablolarıyla...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta herşey dogru sinyal %58 yinede tık yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım şuan kesilmiştir.kanallar açılmıyor diye data çanağınıza(53 derece) ve cihazın ayarlarına dokunmayınız,beklemede kalınız...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tekrar geldi ve hotbird jsc ler açılmıştır...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Nilesat Showtime kanalları şuan paylaşımda kapalıdır.bilginiz olsun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Showtime kanalları gelmiştir. İyi Seyirler...

Sayfa 6/72 İlkİlk 123456789101112131415163156 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri