Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/72 İlkİlk 12345678910111213141516173257 ... SonSon
714 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Twin 53 Derece data Yazılımları burada...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

--------------------------------------------------------------------------------

slm ustalar cıhazım yumatu twın yenı yazılımı yukledı açmadı yenı 1.bord yazılımı yukledım bıss menusu kayboldu 1.bord orjınal yazılımı yuklemeyı denedm yukleyemedım sonra eletronıkçıye göturdum bu tur paylaşımlı cıhazlardan anlayanda yok bulamadım acaba cıhaz twın özellığını mi kaybetti tekrar fabrıkaya güneşlıye gondersem 1 ayda gelmez ustaların acıl yardımlarını beklıyorum şimdıden teşekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar şimdi bir tane permier 104600m cihaza yazılımı attim aldı yazılımı deneyecem şimdi sonucu byradan paylaşırım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı yüklendi sorunsuz ama sı var cihazın ön displayı ch 21 yani kanal 21 de kaldı ne kumanda nede ön tuşlar çalışıyor doğrumudur bu durum XBOX lar böylemi çalışıyor
    aydınlatırsanız sevinirim ???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmetx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    --------------------------------------------------------------------------------

slm ustalar cıhazım yumatu twın yenı yazılımı yukledı açmadı yenı 1.bord yazılımı yukledım bıss menusu kayboldu 1.bord orjınal yazılımı yuklemeyı denedm yukleyemedım sonra eletronıkçıye göturdum bu tur paylaşımlı cıhazlardan anlayanda yok bulamadım acaba cıhaz twın özellığını mi kaybetti tekrar fabrıkaya güneşlıye gondersem 1 ayda gelmez ustaların acıl yardımlarını beklıyorum şimdıden teşekkurler
    2. boarda yazılım yüklemeniz yeterli idi.1. boarda dokunmasaydınız iyi olurdu.k.ey dosyası yüklemeniz gerekir.biss bölümü gelmesi için.
    2.board yazılımı yüklediğiniz zaman 9339 cardshare ok. north star ok. şifreli kanalların üzerine gelin açılacaktır...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılımı yüklendi sorunsuz ama sı var cihazın ön displayı ch 21 yani kanal 21 de kaldı ne kumanda nede ön tuşlar çalışıyor doğrumudur bu durum XBOX lar böylemi çalışıyor
    aydınlatırsanız sevinirim ???
    cihazın fişini çek tak .düzelmez ise yükleme yaparken 2.boardın kablosu 1.boarda değipte şase yapmış olmasanız.tekrar 2.boarda yazılım yükleyin,düzelmez ise 1.boarda orjinal yazılım yükleyiniz.
    kanallar şuan sorunsuz izlenmektedir...
    Twin cihazların açtığı kanallar.
    AB sat-- ok.ey
    Nova paketi-- ok.ey
    Ses wiw--ok.ey
    Ses on-- ok.ey
    Ses kanalları-- ok.ey
    Jsc sporlar-- ok.ey
    Show time-- ok.ey
    Art -- ok.ey
    Art sport ok.ey.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mokur hoca acaba yenı yazılımla data frekansı deyıştımı 53 derece sınyalımyuzde 53 yukselmesımı gerekıyor yenı yazılımla eskı yazılımla açıyordu 53sınyalle şimdıden teşekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

data sinyali aynı değişmedi.çok aksaklık oluyordu önceki yazılımda o yüzden çıktı yazılım.yazılımı eskisi gibi 2. boarda yükleyin,kanalları sorunsuz izleyiniz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mokur hoca ***lerı hangı fcm loderlemı atıyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmetx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mokur hoca ***lerı hangı fcm loderlemı atıyoruz
    2.boardı çıkarıp yüklenecek.1. boarda.yumatu ıq ke.y ve loaderi ile...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kusura bakma mokur hoca 2.bordu nasıl cıkaracağız sende olmasan bıtıyız hoca tşk

Sayfa 7/72 İlkİlk 12345678910111213141516173257 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri