Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 30/72 ÝlkÝlk ... 520212223242526272829303132333435363738394055 ... SonSon
714 sonuçtan 291 ile 300 arasý

Konu: Twin 53 Derece data Yazýlýmlarý burada...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý MOKUR33 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    21 den fazla kanal açýyordu.þimdi gerek yok lazým olan wiacess3 te.orada kalsýn usta.
    w6 21 E
    11333 H 10000 Güçlü frekanstýr...
    TÞK. ustam...
    birkere deneyecem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþk ler usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam bu baff 6000 gold larda astra 19.2 deredecedeki canal/ neaderland paketini nasýl izliyebiliriz makinama softcam attým anahtarlý elle girdim (irdeto bölümüne ) ama açýlmýyo nasýl açabiliriz yardýmlþarýnýzý bekliyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cerazem Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustam bu baff 6000 gold larda astra 19.2 deredecedeki canal/ neaderland paketini nasýl izliyebiliriz makinama softcam attým anahtarlý elle girdim (irdeto bölümüne ) ama açýlmýyo nasýl açabiliriz yardýmlþarýnýzý bekliyorum
    güncel ke.yler ile izlenemez.paylaþýma kartlarý eklenir ise o þekil izleyebilirsiniz...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam diðer makinalarla izleniyo next olsun yumatu oq ile olsun izleniyo yumatu oq nun yazýlýmýnda nortstar seçeneði yok onun için yani bu baffýn hangi yazýlýmý irdeyo bölümünü destekliyo o yazýlýmý verirsen sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazýlým irdeto 2 yi açmaz.paylaþým alan cihazlarda zaten northstar seçenði vardýr.paylaþýma verilirse astra kanallarý bu þekil izleyebilirsin.
    bu yazýlýmdýr.paylaþým yazýlýmý...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustacým ben mi anlatamýyorum yoksa senmi anlamýyosun olay þu yani mesala biss anahtarlarýný girerek trt 3 ntv sport vs izliyoruz yani bu nanal n/l paketinin keylerini girerek izleyemiyormuyuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cerazem Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustacým ben mi anlatamýyorum yoksa senmi anlamýyosun olay þu yani mesala biss anahtarlarýný girerek trt 3 ntv sport vs izliyoruz yani bu nanal n/l paketinin keylerini girerek izleyemiyormuyuz
    Paylaþýma gelirse izlersin.
    gelmezse izleme þansýn sýfýrdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý MOKUR33 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Paylaþýma gelirse izlersin.
    gelmezse izleme þansýn sýfýrdýr
    o kanalalrý izlemek için yeni yazýlým gelmesi gerekiyo deðil mi ustam yada yazýlýmýn fixlenip irdeto 2 nin aktif edilmesi gerekiyo deðil mi???

Kullanýcý Bilgi Menüsü

irdeto 2 sistemi çok zaman alýr yazýlým yapýlmasý için.otomatik ke,ylerin bulunmasý gerekir en önce.havada bulut sen irdeto 2 yi.2 yýl unut..

Sayfa 30/72 ÝlkÝlk ... 520212223242526272829303132333435363738394055 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri