Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Anket: Hangi Dvbs oynatýcý daha iyi??

Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Hangi Dvb-S oynatýcý programýný kullanýyosunuz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Hangi Dvb-S oynatýcý programýný kullanýyosunuz..

Bir çok dvbs oynatýcý var arkadaþlar size göre hangi dvbs oynatýcý iyi artýlarý eksileri sizlerin yorumlarýyla bi degerlendirme yapalým bakalým oylarýnýzý ve yorumlarýnýzý bekliyoruz..

Anketimiz devamlý açýktýr yorum yapýnki yükleyecek olan arkadaþlar burdan iyi olaný yüklesin..
    Konu Özgür Erge tarafýndan (14-06-2009 Saat 14:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

vallaha bilmiyorum öylesinede bitane sallahu DVB Core dedim ama bilmiyorum anlamadýðým için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben hepsini denedim ama altdvb de karar kýldým teknik desteði artýk olmamasýna raðmen en saðlam en hýzlý en kullanýþlý altdvb geldi bana daha sonra progdvb 7.7.3 derim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dvbdream kulllanýyorum..basit,kolay,sorunsuz...hd yayýnlarý bile sorunsuz izlemekteyim...(skystar2 1,8 d)

---diðer programlarýn çogunu denedim genelde problem çýkarttý..--
    next-2000-dpcýs-s-plus+1,60 cm-18"kollu
    everest dvb-s2
    filbox mdl

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bir sürü tvkart kullanan arkadaþ var hiç biri giripyorum yapmýyo yapýlan yorumlar sizin için arkdaþlarýna yardýmcý olabilmeniz için istiyorum yorumlarýnýzý bilmeyen kiþi sizin sayeizde þu iyi deyip yüklücek..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim tercihim ProgDVB PowerInstall 7.7.3 neredeyse tüm codec'ler üzerinde kuruluyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim sistemim biraz zayýf p3 ama dvbviweri kullanýyorum baya iyi progdvb de donmalar oluyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

visionplus kullanýyorum. alt dvb progdvb dvb dream bunlarýn üçünüde kullandým .
    alt dvb bilgisayarý yormuyor fakat sembol oraný örneðin 27500-30000 olan kanallarda donmalar oluyor.Benim önerebileceðim 2 program var bunlar dvb dream ve prog dvb

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ProgDVB PowerInstall 7.7.3 kullanýyorum ama Progdvbnet 6.xx de kurdum.Progdvbnet 6.xx daha sorunsuz ama güzel görüntü elde edemedim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

görüntü için hangi codeci kullanýyosunuz

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri