Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
47 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Firavunun 3000 yıldır çürümeyen cesedi-Secdeye Kapanış Hali (+16)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eşhedüenlailaillallah ve eşhedüennemuhammeden resul allah. kelimeyişaahdet getirseydiler şimdihalleri böyle olmazdı. işte rabbin gücü. insanlığa ibret olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kurt1972 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eşhedüenlailaillallah ve eşhedüennemuhammeden resul allah. kelimeyişaahdet getirseydiler şimdihalleri böyle olmazdı. işte rabbin gücü. insanlığa ibret olsun.
    son anda getirmiş ama iş işten geçmiş tabi musanın allahına bende inandım demiş fakat çok geçmiş..
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu resimdekinin Firavun olduğundan emin değilim. Neden derseniz Firavun un cesedi Mısırdaki bir müzedeydi. Oysa İngilteredeki British muzeum da falan bulunuyor denilmiş. Ben daha önce bu olayı merak edip araştırmıştım. Vardığım sonuç ise bu resmin firavun a kesin olarak ait olmadığı. Doğrusunu Allah bilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ataistler,kitapsızlar allaha inanmayanlar İBRET alsın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xp_n3r00 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu resimdekinin Firavun olduğundan emin değilim. Neden derseniz Firavun un cesedi Mısırdaki bir müzedeydi. Oysa İngilteredeki British muzeum da falan bulunuyor denilmiş. Ben daha önce bu olayı merak edip araştırmıştım. Vardığım sonuç ise bu resmin firavun a kesin olarak ait olmadığı. Doğrusunu Allah bilir
    bende şimdi baktım bu konuda eski bir haber buldum bunun firavun'a ait olmadığına dair bazı gerekçeleri mantıklı
    ama bu değilse gerçek firavun'a ait ceset nerde kur'an'daki açık ayet'i dikkate alırsak şimdiye kadar bulunmuş olması lazım değilmi tüm kaynaklarda başka bir ceset yok bundan başka firavun'a ait olarak belirtilen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yaradan rabbim bizleri bu şekilde cezalandırmasın amin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ingilizler mısırı istila edip sömürmeye başladıgı zaman çok kıymetli iki şey almışlar bir tanesi bu firavunun cesedi diğeri ise dünyanın en büyük heykeli ünvanını elinde bulunduıran sifenks in burnu söküp almışlar bence bu kesin firavun artı durduğu şekle bakıcak olursak kızıldenizde bulundugunu düşünecek olursak bu kesin firavun
    selametle
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bencede firavunun cesedi arkadaslar. cünkü neden dersekl: kuranda acik ve net bir sekilde firavunun cesedi firavundan sonrakilere ibret olsun diye cürümeden gösterilecegi yaziyor. ve bu cesetten baskada bir ceset yok. zaten tam secde halindeykenki hali. ALLAHTAN KORKMAYAN TAS KESILSIN......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

takdiri ilahi.hikmetinden sual olunmaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

böyle olaylar oluyor ama halâ kimse ALLAH'a inanmıyor anlamadım gitti

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri