Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: D smart ta lig tv

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart D smart ta lig tv

Arkadaslar ben dsmart kullaniyorum lig tv ailecek paketine uye olsam digiturk bana bi kart verse dsmarta takip maclari izleyebilirmiym digiturk bole bi kart verirmi baska bi receiver taktirtmak istemiyorum da bole bi imkanim warmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

oluyo arkadaşım gidip lig tv kartı alıyosun eğer makinende card girişi varsa ki vardır büyük ihtimalle alıp takarsın seyredersin bizde öle yapıoruz
    ayrıyette lig tv almak istiosan eğer bu sıralar uygun fiyatı kaçırma al derim fenerbahceliymişşsin daum aragones gibi burnundanda getirmez rahatca seyredersin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı efsane1990 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaslar ben dsmart kullaniyorum lig tv ailecek paketine uye olsam digiturk bana bi kart verse dsmarta takip maclari izleyebilirmiym digiturk bole bi kart verirmi baska bi receiver taktirtmak istemiyorum da bole bi imkanim warmi?
    türksat üzerinden modüllü üyelik yok...yani yeni üye olanlar d smarta kart takarak maç izleyemez...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

criptoworks modul almasan izleyemezsin .d smartta 1 kart reader var.o da nds i destekler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cryptoworks modül alıp lig tv karını ona takacaksın ve modülüde dsmart cihazına taktın mı izleyebilirsin.
    zaten abone olurken kartı yanında veriyolar
    Konu three_20 tarafından (06-07-2009 Saat 11:42 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

verilen kart irdeto modulle taksa bile izleyemez çünkü dıgıtürkün cihazıyla irdeto kart eşleniyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri