Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Kredi Kartı Kullanıyormusunuz?

Katılımcı sayısı
575. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

413 71.83%
  • Hayır

162 28.17%
Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
55 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kredi Kartı Kullanıyormusunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

maxsimum kulanıyorum kullanmasını bilene cok güzel bişey

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende world kart

Kullanıcı Bilgi Menüsü

daha önceleri kullanıyordum sonra baktım kendimi enayi gibi hissettim yaklaşık 5 yıldır kullanmıyorum param olursa harcıyorum param olursa arabaya biniyorum param olursa pazarlık ediyorum velhasılı kafam çok rahat kıredi kartını bırakınca yaklaşık 4 ay kadar çok zorluk çektik çünkü o arayı kapatmalıydım kart kullanırken sanki bedava imiş gibi çektir karta böyle devam öderken çok zoruma gidiyordu Allaha çok şükür memnunum bütün dostlara tavsiye ederim bir an önce bıraksınlar.saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

en güzeli cebindeki paran kadar harcama yapmak....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kullanmıyorum.ama bankamatik kartını kullanıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Garanti,işbank ve citi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar günümüzde kart kullanmayan kaç kişi var acaba bence onu sorsalardı daha iyi olurdu, (axses, garanti bonus)

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Card Finans,Acsess ve World kart ile Card Finans Nakit kartlarım var..
    Bazen ödemelerde zorluk çeksem de iyi ki var...(Ülkemizde birilerinin siyasi hırsları ve oluşan geçici kaoslar ve global krizler sayesinde antrenmanlı olduk artık)

Düşünsenize;acaba gerçekten de hasta bile olsanız sizi bu kartlara iten sebep ne?Maneviyatsızlık değil mi?Kardeşleriniz veya akrabalarınız nerede oluyor o anlarda?
    Yoksa kim ister ki bu kartları?Dolayısıyla da;

Bugünün koşullarında çok faydalı bir icat ama ipin ucunu kaçırmamak gerek..
    Faydası çok ama zararı tek..O da;ödeyeceğini düşünmeden harcamak...
    Çok faydasına gelince;
    *Para taşıma veya çaldırma riskiniz olmuyor...
    **Paranız olmadığı,yetmediği ama acilen veya mecburen almanız gereken bir malı alırken yetmediği vakitler,destekleyici ve hatta çoğu zaman da mahcubiyet önleyici olabiliyor...(benzin,hastahane,yol vb...)
    ***Birilerine iş yapmışsınız ve alacağınız vardır ama o an cebinizde paranız(ödenme günlerini kartınızın son ödeme tarihinden 5 gün öncesine yapmışsanız hele) yok ve sipariş veya siparişler geldi,kardeşiniz,dostunuz hatta en yakınınız oluyor...
    *****AMMA HADDİMİZİ-KADDİMİZİ(PARASAL OLARAK TABİİ) BİLEREK HARCAMAYI DA İHMÂL ETMEMELİ'yiz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende yapıkredi var. uzun zamandır kullanırım....gelirine göre harcama yapıp takip edersen sorun yok...hatta avantajlı...yok takip etmez ve yüklenirsen karta "vay başına gelenler"...

selametle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Kredi Kartı

Artık hayatın içinde olan kredi kartını kullanmaktayım Akıllı kullanımla kimseye muhtaç etmiyor ancak ipin ucu bir kaçarsa da kimse imdat etmiyor.

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri