Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: ans tv

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ans tv

değerli dostlar herkese kolay gelsin yer kahramanmaraş benim Türksat ortak sistem evin balkonunda da yuvarlak 90 lık 2 çanak var biri hortbird diğeri nilsat ikisindede çok yüksek verimle yayın var. ben ans tv nin yayın yaptığı uyduyu nasıl izlerim ben bunlara aparatla ans yi izleme imkanım varmı malum yarın birgün şampiyonlar ligi var bu konuda bana biraz bilgi verirseniz memnun olurum bilgileriniz için şimdiden çok teşekkür eder saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uydu:Eutelsat Sesat 36 derece doğu
    frekans:12526
    Polarizasyon:yatay
    Sembol Oranı:2960
    FEC:3/4
    V.PID:4194
    A.PID:4195

Bu frekensta yayında ama 36 derecede aparatla izleyebilirsiniz sanırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

değerli dostlar benim sizden bir ricam olacak ben hortbird odaklı 90 lık yuvarlak çanakla ans tv nin yayın yaptığı uydunun uetlsat 36 nın parametereleri girili yani yayınyapan kanalların kayıtlı olduğu bir hazır kanal listesi varsa rica edeceğim inanın ben 2 gündür balkonda uğraşıyorum sirusu buluyom eutelsatı uğraşmama rağmen bir türlü bulamadım artık usandım recevirda kayıtlı olsa belki bulurum mümkünse sizden istiyorum şimdiden çok teşekkürler saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hotbırd ve nilesat üzerinden zor bulursun.türksat üzerinden dene illa aparatla ayarlıycam diyorsan.türksata daha yakın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı doctor_duman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hotbırd ve nilesat üzerinden zor bulursun.türksat üzerinden dene illa aparatla ayarlıycam diyorsan.türksata daha yakın.
    benim değerli dostum iyide benim türksat çatıda oda aprt. ortak sistem yinede çok sağolasın ozaman vazgeçelim biz bu sevdadan yoksa hortbirdi mi çevirsem ne dersiniz. saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence nilesatta daha kaliteli yayınlar var.genede senin zevkine kalmış birşey.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadasım 16 derece dogu uydusun bul ve onun üzerinden yukari biraz canak anteni kaldır ve 36 derece dogu uydusun bulabilirsin ben daha once oyle bulmustum diger yontemde hotbird canaganla turksatı bul ordan 36 ya gel derim turksat la hemen hemen aynı nokta gibilerdir. kolay gelsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri