Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: hyundaı hyd-dc-300 yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart hyundaı hyd-dc-300 yardım

sevgili forum dosları birtane hundayı hyd dc 300 cihaz geldi cihaza yazılım atmışlar cihaz ön panalde ERR.0 YAZIYO yazılımda almıyo denedim arkadaşlar napmalıyım bilgisi olan arkadaşlar yardım:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kara 28 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sevgili forum dosları birtane hundayı hyd dc 300 cihaz geldi cihaza yazılım atmışlar cihaz ön panalde ERR.0 YAZIYO yazılımda almıyo denedim arkadaşlar napmalıyım bilgisi olan arkadaşlar yardım:49:
    yükleme loderiyle orjinal yazılımı yükle daha sonra güncel 9.93 yazılımını yükleyebilirsin

yükleme loderini aç yazılımı kur rs232 bağlantını yap cihazını arkadaki anahtardan kapat aç yazılımı alacaktır
    Konu ido16 tarafından (20-07-2009 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam cevap için saol ustam com port balantı kurmuyo yazılım yükliyemiyom yok mu başka bircare com bir diyom bağlanamıyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kara 28 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam cevap için saol ustam com port balantı kurmuyo yazılım yükliyemiyom yok mu başka bircare com bir diyom bağlanamıyo
    yukarıda yazdım cihazın yazılımı alması lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eror veriyo comdan bağlantı kurmuyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eror veriyo comdan bağlantı kurmuyo
    cihazın arkadaki anahtardan kapalı olsun yüklem loderi ile yazılımı kur com seçme rs232 balantını yap cihazı arkadaki anahtardan aç yazılım yüklenir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam comu seçmiyom sofware yükset yazıyo onu seçiyom açtıyom verdiyin yazılımı masaüstünde görmüyo boot yükseti seçiyom gene aynı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam comu seçmiyom sofware yükset yazıyo onu seçiyom açtıyom verdiyin yazılımı masaüstünde görmüyo boot yükseti seçiyom gene aynı
    cihazın kapalı olsun loderi aç sofware yükselten orjinal yazılımı kur cihazını arkdaki anhtardan aç yazılımı yükler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam çok saolun ama sorwarw yükseti açıyom yazılımı görmüyo all files onu seçince görüyo ama sora hata veriyo msn adresim açık alana msn yazma sildim
    Konu kara 28 tarafından (20-07-2009 Saat 00:47 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazın sökülüp flaşı yeniden yazılacak
    yapabilecen bişey yok

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri