Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Harici Disk Yardım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Harici Disk Yardım..

arkadaşlar 1tb boyutlarında harici disk almayı düşünüyorum. hangi markayı veya markaları önerirsiniz? nelere dikkat etmeliyim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Seagate öneririm..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

seagateyi kimse önermiyor ama.. çok ısınıyor diye duydum.. maxtor da öyleymiş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı konveks Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar 1tb boyutlarında harici disk almayı düşünüyorum. hangi markayı veya markaları önerirsiniz? nelere dikkat etmeliyim?
    Benim sana tavsiyem bu olacak,benimde bizzat kullandığım
    bir ürün ve fanlı olması benim tercih sebebim olmuştur
    Elimde 5 tane var ve sorunsuz çalışıyorlar

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım ben yeni Hdd aldım Western dıgıtal alacaktım aklımdan ilk geçen oydu daha sonra almaya gittiğimde gördüm ki western dıgıtal de maxtorda dik konumda çalışıyor bu yüzden Verbatım aldım 1 Tb VERBATIM BIMEX ten 200 tl ye aldım geçen gün aynısını nt mağzalarınnın rrreklamında görmüştüm 190 tl ye görmüştüm şu an kullanıyorum bir sorununu görmedim şu ana dek memnunum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. samsung veya western digital markalarından birini almayı düşünüyordum ama dediğiniz markaları da araştıracağım.. özellikle oldsmanin önerdiği hoşa benziyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstadın dediği güzel hoş fanlı fakat dik çalışıyor ben bu yüzden verbatım aldım yatık çalışıyor koydum kassanın üstüne çalışıyor Fan meselesine gelirsek te onu da aarkaasına kendim taktım vcd fanlarından vardı elimde fazlaadan onu koydum arkassına elektriğini de pc nin içinden bağlantısını yaptım ısınmadan yana sorunum olmuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı ŞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstadın dediği güzel hoş fanlı fakat dik çalışıyor ben bu yüzden verbatım aldım yatık çalışıyor koydum kassanın üstüne çalışıyor Fan meselesine gelirsek te onu da aarkaasına kendim taktım vcd fanlarından vardı elimde fazlaadan onu koydum arkassına elektriğini de pc nin içinden bağlantısını yaptım ısınmadan yana sorunum olmuyor
    Başka bir yere götürmeye kalktığında fanlarıda yanında taşırsın artık

Ayrıca bu cihazda isterseniz fanı diskin arkasındaki küçük düğmesinden
    kapatabilirsiniz ki bu fan kışın pek gerekmeyecek

Dik olması asla sorun yaratmaz,bu tür cihazlar hassas terazi gibidir
    çok dikkatli ve nazik taşıyacaksınız masanın üzerine pat diye atar gibi
    koymayacaksınız
    özellikle değerli verilerinizi arşivlediyseniz ve sistemden çıkarmadan önce mutlaka GÜVENLİ KALDIR yöntemini yada pc kapatarak cihazınızın bağlantısını kesmelisiniz

Konu OLDSMAN tarafından (23-07-2009 Saat 01:48 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şavkçı beni mcgayver mı sandın ki fan falan takabileyim herkes senin gibi maharetli değil ki.. ben sadece filmlerimi depolamayı düşünüyorum içerisine. bildiğiniz gibi bi film yaklaşık 1 gb civarında ve atarken bazı markalar ısınıp hata veriyormuş veyahut aşırı ısınmadan dolayı verileri siliyormuş.
    peki oldsman iki soru sormak istiyorum. dik koymadığım zaman bi sorun olur mu ve smartdisk markasına güvenebilir miyim ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı konveks Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    şavkçı beni mcgayver mı sandın ki fan falan takabileyim herkes senin gibi maharetli değil ki.. ben sadece filmlerimi depolamayı düşünüyorum içerisine. bildiğiniz gibi bi film yaklaşık 1 gb civarında ve atarken bazı markalar ısınıp hata veriyormuş veyahut aşırı ısınmadan dolayı verileri siliyormuş.
    peki oldsman iki soru sormak istiyorum. dik koymadığım zaman bi sorun olur mu ve smartdisk markasına güvenebilir miyim ?

Zaten dik kullanacaksınız altında özel ayak aparatı var PORTATİF
    Sorun olmaz ama adamlar özel ayak bile veriyorlar daha şık duruyor
    bende 5 tane sıraladım ve hepsinde arşivlerim var
    Yılbaşından beri neredeyse her ay bir tane aldım 1 tane daha sipariş
    verdim bekliyorum

Dikkatli ve özenli kullanırsanız hiçbir sorun yaşamazsınız
    yukarıda yazdıklarımı okudunuz sanırım
    Ben gayet memnunum

Konu OLDSMAN tarafından (23-07-2009 Saat 02:35 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri