Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arasý

Konu: DM 800 HD Tune Failed Hatasýnýn Çözüm Yolu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

DM 800 HD Tune Failed Hatasýnýn Çözüm Yolu
    Bir de 5A lik adaptörle deneyin.
    1-Dreamboxedit programý ile cihazdaki kanallarý alýn.
    2-SR 30000 olanlarý sortlayarak sýralayýn.
    3-Bu frakanslarý tek tek manuel uydu aramaya girerek 30000 olan SR deðerini 29999 yaparak manuel taratýn.
    4-Tüm frekanslarý tek tek tarattýktan sonra yine dreamboxedit programý ile cihazdan kanallarý alýn.
    5-Ayný frekanstaki SR 30000 olarak duranlarý silin
    6-Eðer buketlerde bu kanallardan varsa tekrar 29999 olanlardan buket oluþturmalýsýnýz.[/B][/QUOTE]

Yukarýdakileri aynen uyguladým. Sonuç alamadým. Kablolarý tümüyle deðiþtirdim. Kaliteli kablo kullandým. Sonuç deðiþmedi. Goldmaster RM8 disec aldým. Gene ayný sonuç. En sonunda adaptörü deðiþtirdim. 5A lik orijinal adaptör aldým. Artýk sorunum kalmadý. frekanslarýn SR deðerlerini tekrar 30000 yaptým. hiç bir hata almýyorum. Artýk servis bulunamadý sorunum kalmadý.
    Konu FYAVUZ1 tarafýndan (16-03-2011 Saat 22:27 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý FYAVUZ1 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    3-Bu frakanslarý tek tek manuel uydu aramaya girerek 30000 olan SR deðerini 29999 yaparak manuel taratýn.
    4-Tüm frekanslarý tek tek tarattýktan sonra yine dreamboxedit programý ile cihazdan kanallarý alýn.
    6-Eðer buketlerde bu kanallardan varsa tekrar 29999 olanlardan buket oluþturmalýsýnýz.[/B]
    Yukarýdakileri aynen uyguladým. Sonuç alamadým. Kablolarý tümüyle deðiþtirdim. Kaliteli kablo kullandým. Sonuç deðiþmedi. Goldmaster RM8 disec aldým. Gene ayný sonuç. En sonunda adaptörü deðiþtirdim. 5A lik orijinal adaptör aldým. Artýk sorunum kalmadý. frekanslarýn SR deðerlerini tekrar 30000 yaptým. hiç bir hata almýyorum. Artýk servis bulunamadý sorunum kalmadý.[/QUOTE]

arkadaþým bende dm800 hd pvr aldým ayný sorun benim cihazda da var orjinal adaptörü nereden aldýn fiyatý ne kadar bilgi verirsen iyi olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý FYAVUZ1 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    6-Eðer buketlerde bu kanallardan varsa tekrar 29999 olanlardan buket oluþturmalýsýnýz.[/B]
    Yukarýdakileri aynen uyguladým. Sonuç alamadým. Kablolarý tümüyle deðiþtirdim. Kaliteli kablo kullandým. Sonuç deðiþmedi. Goldmaster RM8 disec aldým. Gene ayný sonuç. En sonunda adaptörü deðiþtirdim. 5A lik orijinal adaptör aldým. Artýk sorunum kalmadý. frekanslarýn SR deðerlerini tekrar 30000 yaptým. hiç bir hata almýyorum. Artýk servis bulunamadý sorunum kalmadý.[/QUOTE]

arkadaþým kusura bakma ama biraz atýyorsun gibi geldi bana 5 amperlik adaptörle düzelttim demiþsin aldýgýn yeri ve fiyatýný sordum iki aydan buyana cevap yok :46::46::46::46::46::46::46::46::46::46::46:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende bu hatayý veriyor tüner A :empty nothing diyor napmam lazým yardým edermisiniz

dm 800 hd uydu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bence diazek ayarlarýndaký artýrýlmýþ voltajý hayýr yerine evet yapýn bende öyle düzeldi denemeye deðerrrr...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu hatayý vermeyen cihaz yok yok bu dreamboxlar anlaþýlan yenileride dahil fabrikasyon özürlü..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý comando_1955 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bence diazek ayarlarýndaký artýrýlmýþ voltajý hayýr yerine evet yapýn bende öyle düzeldi denemeye deðerrrr...
    zaten hayýr dersen hiç bir yayýný alamazsýnki..?

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri