Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: DM 800 HD Tune Failed Hatasýnýn Çözüm Yolu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart DM 800 HD Tune Failed Hatasýnýn Çözüm Yolu

Bu hata kanaldan kanala yada uydudan uyduya geçiþte karþýmýza çýkan bir hata. Bu hatanýn giderilmesi için bir çok yöntem uygulandý ama sonuç alýnan yöntemleri aþaðýya yazýyorum

Bu hatayý SR deðeri 30000 olan kanallarda yapmaktadýr. Aþaðýdaki iþlemleri yaparsanýz problem düzelecektir.

1-Dreamboxedit programý ile cihazdaki kanallarý alýn.
    2-SR 30000 olanlarý sortlayarak sýralayýn.
    3-Bu frakanslarý tek tek manuel uydu aramaya girerek 30000 olan SR deðerini 29999 yaparak manuel taratýn.
    4-Tüm frekanslarý tek tek tarattýktan sonra yine dreamboxedit programý ile cihazdan kanallarý alýn.
    5-Ayný frekanstaki SR 30000 olarak duranlarý silin
    6-Eðer buketlerde bu kanallardan varsa tekrar 29999 olanlardan buket oluþturmalýsýnýz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylasim için tskler duzenlenmi$ guncel 4 uydulu yeni setinginiz varsa paylasirmisiniz
    dreambox 800 uzerinde daha acemiyiz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Payla$im için tskler usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar bu sorunu diseq yapiyor spaun marka diseq alin sorun ortadan kalkacaktir birde kannalari kendiniz aratin daha saglam olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

omera52-foruma bir süre çalýþmalarýmdan dolayý ara verdim geri döndügümde epey yol alýndýgýný gördüm engelleyiciler olmasa cok iyi olacak tüm çalýþmalarýnýzda þimdiden baþarýlar temenni ediyorum.saygýlarýmla..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart dreambox 800

dreambox 800 almak istiyorum ama fiyadýný bilmiyom birde nasýl cýhaz tavsiye edermisiniz saykýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

klon cihazlardada ayný sorun varmý yok deniyor doðrumu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar 800 hd de klon ve orijinal arasýndaki performans farký çok mu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emege saygý teþekkürler paylaþýmlarýn devamýný dileriz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bat bulamama sorunu manuel aratmayla kýsmen gideriliyor;fakat tam çözüm deðil.Ayrýca diseckle alakalý da deðil.Tek anten de dahi ayný hatayý yapýyor.Biraz uzun ama Volkan arkadaþýmýzýn önerdiði yol en ideali.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri