Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Anderlecht :5- Sivasspor:0

Kullanıcı Bilgi Menüsü

"5 yerim 7 yerim ama 6 yemem; 7 yerim 9 yerim ama 8 yemem" diyordu bülent uygun. hakikaten sözünün eriymiş..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart "5 yeriz, 6 yemeyiz..."

-0'lık hezimetin ardından Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un,

2 Mart 2009'da katıldığı bir panelde sarfettiği sözler akıllara geldi. Uygun, "Avrupa'da başarılı olabilir misiniz?" sorusuna "Biz 5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz" şeklindeki yanıtıyla Galatasaray ve Beşiktaş'a gönderme yapmıştı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

geçmiş olsun...
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

takdir ettim hocayı gerçekten de biliyormuş bu işi. 5 yedi ama 6 yemedi! Helal ve afiyet olsun! Teknik direktörlüğü bıraksın da gidip fb tribünlerinde amigo olsun! Amigolukta çok daha başarılı olur bence!
    Konu digix21 tarafından (29-07-2009 Saat 17:13 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pencere77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bence sivas tura veda etti....
    snce diii herkese göre veda etti acıkcası 1 dk dan belliydi neyse tecrübe olsun artk avrupa ligi playy oflarına hazırlansınlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı digix21 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    takdir ettim hocayı gerçekten de biliyormuş bu işi. 5 yedi ama 6 yemedi! Helal ve afiyet olsun! Teknik direktörlüğü bıraksın da gidip fb tribünlerinde amigo olsun! Amigolukta çok daha başarılı olur bence!
    fenerbahce ıle konumuzun ne alakası var hocam.lutfen ılgılı konu ve topic(bölüm)lerde konu dısında tartısma fanatızm yaratacak kelimeler kullanmayalım saygılarımla..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

maçtan önce yazmak istemedim ama yanlış anlamazsanız beni bişi dicem.

sivasın neyine avrupa macerası. bizim ligimizde yıllardır bir gercek varsa oda ortada. bjk gs fb. bu üçünden başkası çıkarsa avrupaya tutunması çok zor.

bana sorarsanız sivas değilde kayseri olsa bursa olsa böle sonuç çıkmazdı. sivas maça çıkmadan kaybetti. en değerlei yabancılarını sattı. sonuç daha önceden belli oldu..

avrupada fb olsun bjk olsun gs olsun. ama macera arayacak bi sivas olmasın...

sözlerim yanlış anlaşılmasın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ukala ukala biz 6 ve 8 yemeyiz deyip galatasaray ve fenerbahçeyi aşağılayıcı bir tavır sergileyen bülent uyguna bu maç kapak olsun yazın bir kenara bu sivas bu sene ligde kalma mücadelesi verecektir bırakın şampiyonlugu sneeye bank asyada olurlar...
    selametle
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ukala ukala biz 6 ve 8 yemeyiz deyip galatasaray ve fenerbahçeyi aşağılayıcı bir tavır sergileyen bülent uyguna bu maç kapak olsun yazın bir kenara bu sivas bu sene ligde kalma mücadelesi verecektir bırakın şampiyonlugu sneeye bank asyada olurlar...
    selametle
    biseyde ben ekliyimmi belkide 3 buyuk takımların hocaları devre arasına kadar basarılı olamazlar ve bakmıssınkı 3 buyuk takımların basına bulent gelmiş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sivasspor elenirse uefa avrupa liğine katılıyor mu?

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri