Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: DreamBox Hazır Kanal Listesi 26.07.2009 4 uydulu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sharkman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bu programı dreambox a nasıl atıyoruz, atarken hangi yolu izliyoruz
    teşekkürler!
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anlatım için teşekürler. fakat bir sorunum daha var bu ip adresi ip adresi ne oluyor. internetle alakası yoktur umarım çünkü evde internet yok dreambox u laptopa kablo ile bağlayıp çözebilirmiyim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sharkman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    anlatım için teşekürler. fakat bir sorunum daha var bu ip adresi ip adresi ne oluyor. internetle alakası yoktur umarım çünkü evde internet yok dreambox u laptopa kablo ile bağlayıp çözebilirmiyim?
    Modemden ip alıyor cihaz zaten inter net olmasına gerek yok kablosuz baglantıdan modemden baglanırsız cıkışıda cihaza takarsın cihazın aldıgı ip nosunuda hazır kanal listesi programına yazarsın ben de telekomun verdigi airties modem var o sekil baglanıyorum genelde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şimdi ben bu programı laptop a yükledim güzel burda sorun yok .! fakat bende modem yok. sadece dreambox um ve laptopum var nasıl eşleşme yapabilirim bu durumda? bu konuda bilginiz varmı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şimdi ben bu programı laptop a yükledim güzel burda sorun yok .! fakat bende modem yok. sadece dreambox um ve laptopum var nasıl eşleşme yapabilirim bu durumda? bu konuda bilginiz varmı?
    Bu dediginiz sartlarda birşey elde edemezsiniz. Modem sart

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım ihitiyacaınız olan normal bir eternet kablosu. lap topun eternet cıkışı ile dreamın etnert ckışını birbirine eternet kablo ile direk bağlayın son hem cihaza hemde pc ye elle aynı grupta olmak şartı ile ıp verin sonrada dream edit ile kanal listesini yukleyebilr diğer işlemleride yapabilirsiniz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler
    ben daha yeniyim umarım cihazı uçurmam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sagol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tessekürler

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri