Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
104 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: DM 500 S Genel Ayarlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Uydu listesinin silinmesi

Selam,

Uydu listemdekileri yanlışlıkla sildim.
    2 tane uydu görünüyor.
    Onlar da Hotbird ile Turksat
    diğerlerini ekleme şansım var mı?
    yoksa yeni yazılım mı atmalıyım?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler..........

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok saol....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel anlatım elinize sağlık....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar genel ayarlar bölümü olduğundan buraya yazdım.dreambox 500s cihazımda motorlu anten kurulu. motor türksatta iken elektrik gittiğinde cihaz açılırken sirüs uydusuna gidiyor.ondan sonra türksattakiş buketi seçiyorum.türksata dönüyor.fişi ilk taktığımda türksatta nasıl kalır.türksat buketi üzerinde aç/kapa tuşunu basılı tutuyorum.yeniden başlatıyorum.ama elektrik gittiğinde yada fişi çıkarıp taktığımda yine sirüse gidiyor.yardımınızı bekliyorum.tşk.ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

açıklamanız için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam arkadaşlar.Sponsor firmadan 1.kalite siyah kasa Dreambox aldım.Kanal geçişleri hızlı,kumanda çok iyi,ısınma yok.Serversız kullanıyorum.Fakat Dreamboxın görüntü kalitesi bana biraz zayıf geldi.Görüntü mat ve keskin değil. Ayrıca FTA yayınlarda bile ilk açışta kanal yaklaşık 1 sn. donuk geliyor.A/V ayarlarını değiştirdim fakat Next 2000 CIS Super Plus cihazım gibi ***if vermiyor.Acaba eksik yaptığım birşey mi var? Kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pencere77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta akşama deniycem....
    Alıntı gungor1976 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selam arkadaşlar.Sponsor firmadan 1.kalite siyah kasa Dreambox aldım.Kanal geçişleri hızlı,kumanda çok iyi,ısınma yok.Serversız kullanıyorum.Fakat Dreamboxın görüntü kalitesi bana biraz zayıf geldi.Görüntü mat ve keskin değil. Ayrıca FTA yayınlarda bile ilk açışta kanal yaklaşık 1 sn. donuk geliyor.A/V ayarlarını değiştirdim fakat Next 2000 CIS Super Plus cihazım gibi ***if vermiyor.Acaba eksik yaptığım birşey mi var? Kolay gelsin.
    dreamden o kadar net görüntü alamazsınız yanlış olan bir şey yok. Ama şunu önerebilirim en iyi görüntüyü Nemesis ın son cıkan imagesınden yararlanabilirsiniz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dreamden o kadar net görüntü alamazsınız yanlış olan bir şey yok. Ama şunu önerebilirim en iyi görüntüyü Nemesis ın son cıkan imagesınden yararlanabilirsiniz.
    Volkan Usta bu cihazı ilk defa aldım ve halen deneme aşamasındayım.Satıcı firmalar ve çoğu kullanıcı mükemmel görüntü vs. yazınca beklentim çok fazlaydı. Umarım yeni alacak ve kullanacaklar için bir ön fikir olur. Ayrıca Nemesis ın son cıkan imagesınde görüntünün düzeltilmesi için farklı ne varki?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gungor1976 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Volkan Usta bu cihazı ilk defa aldım ve halen deneme aşamasındayım.Satıcı firmalar ve çoğu kullanıcı mükemmel görüntü vs. yazınca beklentim çok fazlaydı. Umarım yeni alacak ve kullanacaklar için bir ön fikir olur. Ayrıca Nemesis ın son cıkan imagesınde görüntünün düzeltilmesi için farklı ne varki?
    o kadarsını bilemem sadece yükleyenlerin yorumlarına daha net olduğu yorumları var.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Sayfa 6/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri